E-commerce konzultace

Zviditelnili jsme Topenilevne.cz ve vyhledávačích

Náš klient Topenilevne.cz patří k předním českým e-shopům v oboru voda, topení, plyn, sanita a kanalizace. Mimo jiné už třikrát zvítězil v soutěži ShopRoku v kategorii Cena kvality. Na SEO spolupracujeme od přelomu roku 2018/2019 a od té doby klientovi dlouhodobě zlepšujeme dohledatelnost i tržby z organického vyhledávání. Přečtěte si více.

41%
nárůst organické
návštěvnosti z Google
50%
zvýšení tržeb
z organické
návštěvnosti Google
1. místo
v zastoupení
TOP klíčových slov oboru
Detail reference

Zvýšení obratu o 13 % díky zlepšení webového vyhledávání

Auto Hotárek patří k zavedeným firmám s autodoplňky na českém trhu, která úspěšně působí také v e-commerce. S růstem podnikání ale roste i šíře sortimentu a tím i komplexita nabídky e-shopu. Dřívější systém webového vyhledávání už přestával potřebám klienta stačit, protože uživatelé často nenacházeli to, co chtěli nakoupit. Přečtěte si, jak jsme problém vyřešili.

13%
zvýšení obratu
46%
nárůst konverzního poměru
z vyhledávání
o 25 %
méně vyhledávání
bez výsledku
Detail reference

Úspěšný vstup do e-commerce za pomoci influencerů

Aby vám fungovala spolupráce s influencery, potřebujete dvě věci. Důkladně poznat svou cílovou skupinu a připravit kvalitní obsah, který ji osloví. To se potvrdilo u kampaně pro šetrné čistící a prací prostředky Lovela, které jsme pomohli s úspěšným vstupem do e-commerce. Naše strategie na Instagramu ve spolupráci s influencery zvýšila povědomí o značce a zároveň významně podpořila prodeje. Jak jsme to dokázali?

50%
zvýšení prodejů
2,6 milionů
dosah příspěvků
430
příspěvků s #love_la
Detail reference

Vytvořili jsme moderní tvář tradiční značce

Redesign značky je bezpochyby jednou z nejtěžších marketingových disciplín. Aby proběhl správně, je nutné se na něj řádně přichystat. Pro našeho klienta Papírnictví Pavlík jsme jeden takový redesign připravili. Že se povedl, prokázala hned naše první společná kampaň. Jak to ale celé probíhalo a co si z toho můžete odnést?

19%
meziroční nárůst
tržeb
30%
nárůst počtu
transakcí
22%
nárůst konverzního
poměru
Detail reference

Spojení obsahu a výkonu dokáže na Facebooku kouzla

Co se stane, když spojíte kvalitní obsah a výkon na Facebooku? Vytvoříte dlouhodobě silný a konverzní kanál, který podpoří prodej i budování značky. Své o tom ví Knihy Dobrovský, kterým Facebook přináší tisíce objednávek měsíčně i nové návštěvníky do kamenných prodejen.

4 400
konverzí měsíčně
30 Kč
cena za konverzi
24 000
nových fanoušků
Detail reference

Vystřihli jsme brandovou kampaň v Polsku

Reklama na YouTube nemusí sloužit pouze ke zvýšení povědomí, ale také podpoře prodeje. České značce KOH-I-NOOR jsme díky chytré kombinaci výkonnostní a video reklamy pomohly zvýšit prodeje v Polsku o 29 %. Podle metriky Brand Lift se navíc společnost stala nejznámější ve svém oboru.

29%
růst prodejů
14,4 %
známost značky
O 24 %
nižší náklady na kampaň
Detail reference
cs_CZCZ