Kreativa

Buďte originální. Připravíme kompletní kreativní řešení, se kterým vyniknete!

Co vám naše práce přinese?

Nové
nápady


Ukážeme vám dosud nepoznané cesty. Naše kreativní nápady přivedou do vašeho podnikání jedinečný pohled.

Jedinečnou
značku


Chcete být lovebrand? Vytvoříme vám jedinečné logo, vizuální styl a celkovou komunikaci. Zajistíme, že přirostete lidem k srdci.

Vyšší
prodeje


Vypadat dobře se vyplácí. Profesionální texty a grafika přilákají více zákazníku. A každý obchodník chce přeci více zákazníků.

Věříme v kreativitu a jde nám o reálné výsledky. Dodáme vám unikátní komunikační styl, který přinese prodeje a vryje se lidem do paměti.

Kontaktovat
Pavel Paradýs
Head of Blueglue

Jak toho dosáhneme?

Konzultace a analýza

Prozkoumáme váš projekt a zjistíme, co je potřeba. Nasloucháme, provádíme výzkumy a sbíráme data. Přesně zjistíme, co vaši zákazníci chtějí. Poskytujeme konzultace obsahu webů, kampaní a strategií. Nabízíme zkrátka kreativní řešení, která fungují.

   Ideamaking

Nápady jsou všude, zásadní je jejich provedení. Jsme sice kreativci, ale stojíme nohama pevně na zemi. Při vymýšlení skvělých nápadů myslíme hlavně na reálná data a přínos pro vaše podnikání. Díky tomu vytváříme unikátní názvy, originální koncepty kampaní, scénáře nebo třeba chytlavé slogany. Prakticky a bez klišé.

2D a 3D animace

Video zvedá zapamatovatelnost sdělení až na 60 %. Využijte i vy potenciál efektivního explaineru, e-learningu nebo produktových, interních a image videí. Získáte obsah, který baví, zaujme i prodává.

   Copywriting

Měníme slova na peníze. Profesionální texty jsou často opomíjenou složkou marketingu. Přitom se jedná o všudypřítomný nástroj, který předává informace, vzdělává, láká a prodává. Napíšeme vám obsah webů, úderné reklamní texty nebo poutavé příspěvky na sociální sítě.

Grafické práce

Poutavý vizuál prodává. Vytvoříme vám nezapomenutelné logo, jedinečnou vizuální identitu a veškeré grafické materiály. Díky tomu si vás zákazníci nejen oblíbí, ale především vyniknete v moři konkurence.

POZNEJTE NAŠI PRÁCI
Našiklienti

Dame_jidlo-200x200-acomware-kreativa

Věříme prověřeným postupům

cs_CZCZ