Experti. Kolegové. Lidé

Jsme jednička. Jsme tým. Jsme Acomware.

81

lidí v týmu

22

let na trhu

1764

spokojených zákazníků

640

milionů obrat

Acomware jsme založili s velkým cílem. A ani po letech zkušeností a řadě úspěchů u nás i v zahraničí se náš cíl nezměnil. Jsme tu stále pro vás a společně rosteme.

Lidé v Acomware
David Vurma
CEO

NAŠE FIREMNÍ HODNOTY

Tyto hodnoty jsou nám blízké a pomáhají nám se lépe vyznat v tom, co je správné.

 

Píšeme historii online marketingu.
Pište ji s námi

2002

Položili jsme základní kámen a rozhodli se pomáhat firmám implementovat ekonomické systémy, rozvíjet je a učit vítězit v online podnikání.

První úspěchy

Velký úspěch přišel po 4 letech v roce 2006, kdy se nám podařilo získat první významné klienty a spustit pro ně správu PPC kampaní.

2008

1 000 000. Tolik unikátních návštěvníků posbírali v roce 2008 naše projekty Hledejceny.cz a Vanocni-darky.cz.  V tomto roce jsme se také přestěhovali do nových kanceláří na Praze 10.

První specializace

S narůstajícím potenciálem e-commerce jsme se v roce 2009 rozhodli zaměřit právě na konzultace v oblasti internetového podnikání a soustředit se na online marketing pro e-shopy.

2010

Acomware dostal nový kabát. Redesign loga a firemní identity přinesl dnes již ikonický symbol nákupního košíku, který provázel nás a naše klienty dlouhých 8 let.

První Eshopista

‚‚Eshopisté eshopistům’’. S tímto mottem jsme v roce 2014 započali oblíbený cyklus setkání špiček českého e-commerce nabitý poznáním, inspirací a networkingem.

2017

V roce 2017 jsme pokořili magickou hranici obratu 190 milionů Kč a od té doby stále rosteme. Nikdy ale nezapomínáme na to, proč jsme začali.

Rebranding

Změny na trhu nás v roce 2018 vedly k potřebě rebrandingu a vytvoření nové firemní identity, která odpovídá aktuálnímu nastavení firmy. Konzultační společnosti, která věří v digitální svět.

2019

Změna positioningu i strategie přinesla ovoce. Překonali jsme 250 milionů Kč obrat a stále rosteme. Rozvíjíme nové i stávající služby.

Blueglue

Vznik kreativní agentury. Budujeme značky, píšeme, fotíme, natáčíme, spravujeme sociální sítě, vymýšlíme kampaně a kreativní koncepty.

2022

Oslavili jsme 20 let od vzniku naší agentury! Pro tuto událost jsme zvolili rockový prostor Hard Rock Cafe Praha. Bavili jsme se my, bavili se i klienti a dohromady nás bylo přes 300.

cs_CZCZ