Kariéra. Vědomosti. Vy

Vyznáváme svobodu a zodpovědnost.

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ ACOMWARE

Motion Designer

Do našeho kreativního oddělení hledáme profesionála v oblasti Motion Designu, který se nebojí vystřihnout pro naše klienty originální spoty pro online...

Direct Marketing Sales Manager

Rozumíte světu digitálního marketingu a e-commerce? Vyznáte se v problematice Direct Marketingu? Baví vás obchod? Hledáme nového kolegu!

Marketing Communication Sales Manager

Rozumíte světu digitálního marketingu a e-commerce? Baví vás obchod? Hledáme nového kolegu!

E-commerce Consultant

Lákalo by vás rozvíjet byznys firem na digitálním trhu? Chtěli byste spojit své jméno s růstem jejich značek? Přidejte se do týmu.

Social Media Specialist

Máte analytické myšlení s citem pro textaci postů? Na pozici dostanete prostor ponořit se do výkonnostních ale i brandových kampaní na sociálních sítí...

Head of Sales

Staňte se členem managementu Acomware. Hledáme ostříleného obchodníka, který si už vyzkoušel, jaké to je vést vlastní tým lidí a pro kterého jsou obch...

E-mail Marketing Specialist

Máte marketingového ducha i technické nadání? Pomáhejte klientům proniknout do světa e-mail marketingu.

Sales Manager

Hledáte pozici v obchodu, kde se nebudete muset honit za plněním plánu? Chcete, aby vaše práce měla smysl a posouvala vaše klienty kupředu? 

Zajímá vás s kým budete spolupracovat?

Poznat tým

Věříme ve spokojené zaměstnance

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, vaříme společně firemní večeře, snídaně a pořádáme sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.