400+ zákazníků ročně
A každému se věnujeme naplno!


Názory našich klientů

"ACOMWARE pro nás dlouhodobě spravuje všechny PPC kampaně. Je skvělé, že k nám jednou týdně dochází jejich PPC specialista. Spolupráce je tak podstatně efektivnější a kampaně dosahují výrazně vyššího počtu konverzí, a to při nižší ceně za konverzi.“

 

Ing. Vlastimil Vávrů
CEO Maternia, s.r.o.
Chci vidět případové studie

Marketingová konzultace

Účelem marketingové konzultace je pomoci v rozvoji vašeho internetového podnikání. Ať už prodáváte službu nebo produkt, jedná se o důležitou aktivitu, která může být klíčová v každé fázi existence vašeho e-shopu nebo firmy.

Za více než 10 let naši konzultanti a specialisté pracovali pro stovky významných e-shopů a přednášeli na desítkách workshopů. Všechny tyto zkušenosti přenášíme také na naše nové zákazníky. Konzultujte růst e-shopu s našimi specialisty a konzultanty nebo se zúčastněte individuálního či veřejného školení.

Více podrobností

Inteligentní emailový marketing

Inteligentní emailový marketing je o využívání všech dostupných dat o každém jednotlivém zákazníkovi a využíváním této znalosti pro individualizované spouštění a cílení kampaní.

Proč inteligentní emailový marketing? 

  • Udržet si stávajícího zákazníka je 20× levnější než získat nového.
  • Kvalitní emailingové kampaně zvýší obrat o desítky procent
  • Zvýšíte loajalitu zákazníka, frekvenci a hodnotu objednávek. 

Více podrobností

Zvyšování obchodní výkonnosti

Průměrný český e-shop dosahuje konverze průměrně 1 %, ten úspěšný ale významně více. Tuzemské e-shopy dnes nevyužívají svého potenciálu na maximum, přitom mnohdy stačí ke zvýšení obratů jen několik malých změn.

Naši konzultanti dokáži rychle identifikovat možné příčiny, které mohou brzdit růst vašeho e-shopu. Pro ověření našich poznatků využíváme informace z webové analytiky, A/B testování nebo uživatelského testování. Mnohdy však stačí pouhé zkušenosti a dobré příklady z praxe, které s našimi klienty probíráme na pravidelných setkáních.

Více podrobností

Zvyšování návštěvnosti

Bez zvyšující se návstěvnosti se dnes neobejde žádný e-shop, který chce trvale růst. Každý měsíc navštěvuje e-shopy našich klientů více jak 1 milionu unikátních návštěvníků, které přivádíme pomoci osvědčených (SEO, PPC atd.), ale i moderních technik (remarketing, RTB). Naši specialisté vám za pomoci kombinace několika technik přivedou relevantní zákazníky, kteří budou mít zájem ve vašem e-shopu nakoupit.

Více podrobností

Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*