Social Media

Využijte potenciál sociálních sítí a budujte svou značku s ohledem na výkon!

Co vám naše práce přinese?

Komplexní
strategii


Kromě výkonnostní části sociálních sítí vám pomůžeme nastavit i jejich brandovou součást.

Moderní
nástroj


Pomocí nejnovějších nástrojů a know-how uděláme z vašich sociálních sítí flexibilní nástroj na oslovování nových i stávajících zákazníků.

Podpora
značky


Uděláme z vaší značky hvězdu. Pomocí sociálních sítí a dalších marketingových nástrojů posílíme vaši pozici na trhu.

Pomocí nejnovějších nástrojů a formátů vám na sociálních sítích pomůžeme dosáhnout cílů, zvýšíme vaše prodeje a podpoříme značku.

Kontaktovat
Pavel Paradýs
Head of Blueglue

Jak toho dosáhneme?

Analýzy potenciálu

Objevíme váš potenciál na sociálních sítích. Provedeme zevrubnou analýzu a zjistíme, který přístup se hodí k vaší značce nebo produktu. Doporučíme vám, zda kampaně vést výkonnostně či jako propracovaný nástroj na podporu značky.

Konzultace obsahu

Na společné konzultaci najdeme nejlepší typy obsahu. Na základě našich zkušeností připravíme možné řešení a následně do stylu komunikace zapracujeme vaše představy.

Příprava strategie

Myslíme dopředu. Najdeme správný přístup, definujeme cíle, vybereme formáty kreativ a zvolíme způsob optimalizace. Prakticky, pochopitelně a s důrazem na výsledky.

Kreativní konzultace

Nikdy nepodceňujeme vizuální stránku. Společně s našimi kreativci zhodnotíme vaše stávající vizuály a případně navrhneme vlastní. Docílíme tak maximální provázanosti s naší strategií a jednoty komunikace.

Správa a optimalizace

Máme vše pod kontrolou. Nabídneme vám správu obsahu, výkonnostních i brandových kampaní a jejich neustálou optimalizaci. Zajistíme tak maximální výkon a díky naší podpoře i hladký průběh spolupráce.Našiklienti

SpokojenyPes-Acomware-google-css-program-klient

Věříme prověřeným technologiím

cs_CZCZ