E-commerce konzultace

Nasměrujeme vaše online podnikání k úspěchu.

Co vám naše práce přinese?

Správné
řešení


Víme, jaký způsob zvolit. Díky širokému spektru našich znalostí vám najdeme řešení přesně na míru vaší cílové skupině.

Stabilní
business


Na každém rohu čeká nová příležitost. Naše zkušenosti vám pomůžou dosáhnout cíle. Ať už jste start-up nebo korporace.

Efektivní
marketing


Pracujeme efektivně. Zhodnotíme přínos vašich marketingových nástrojů a pomůžeme vám je zdokonalit a správně nastavit.

Náš e-shop vyhrál anketu Shop Roku 2019 v hlavní kategorii Auto-Moto. Kromě našeho prozákaznického přístupu na tom má velký podíl i Acomware. Po jejich marketingové konzultaci měly naše výkonnostní kampaně tak dobré výsledky, že jsme do jejich správy postupně přenesli zbožové srovnávače, PPC na Facebooku, e-mailing, RTB kampaně i affiliate síť Dognet. Velice oceňujeme i flexibilitu a rychlost, s jakou Acomware řeší naše požadavky.

Chci také konzultaci

Tomáš Rais
Auto Hotárek, s. r. o.

Jak toho dosáhneme?

Marketingová konzultace

Na úvodním workshopu společně probereme současný stav vašeho online podnikání. Zamyslíme se nad jeho budoucností, možnými hrozbami a příležitostmi. Analyticky a prakticky. Pomůžeme vám být vždy o krok napřed před konkurencí.

Project management

Úspěšný projekt musí mít řád a systém. Zařídíme kompletní vedení projektu a postaráme se i o konsolidaci vašeho současného realizačního týmu. Naše společné snažení tak dotáhneme do zdárného konce.

Komplexní analýzy

Nezávislý pohled mění mnohé. Odstraníme všechny překážky, které vás dělí od dosažení cílů v e-commerce. Provedeme analýzu vašeho businessu, UX a konkurence. Víme, co dělat pro to, abyste vynikli v digitálním světě.

Brandbuilding

Mít kvalitní značku je základ, a proto k brandbuildingu přistupujeme strategicky. Navrhneme dlouhodobou vizi a pomůžeme vaší značce vyniknout. Našemu kreativnímu týmu můžete svěřit svou značku s důvěrou.Našiklienti


Věřímeprověřeným technologiím

cs_CZCZ