Malvik.cz

Malvik je obchod s širokou nabídkou produktů pro děti, který klade velký důraz na osobní přístup k zákazníkovi. Nabízí zboží od předních světových výrobců, dodané výhradními dovozci pro ČR. Některé zboží si dováží sami a mnohé můžete nalézt pouze u nich. Prodává pouze nezávadné a certifikované produkty a na trhu se pohybuje již 14-let. V jejich portfoliu zaujímají největší místo kočárky, autosedačky a nepřebrené množství kojeneckých potřeb.

 


Lukáš Hovorka ze společnosti ACOMWARE se stal mým klíčovým partnerem ve zlepšování e-shopu a plánování růstu. Bezpochyby za tím stojí i celý koncept služeb firmy ACOMWARE a pečlivý výběr jejich konzultantů. S Lukášem a vůbec firmou ACOMWARE v zádech se můj e-shop posunul z amatérské roviny do profesionální podoby, jakou si dnešní zákazník a současná doba žádá. Myslím, že přijde čas, kdy budu moci říct, že spojení s firmou ACOMWARE pro mne bylo klíčovým momentem v dalším rozvoji.
Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*