Armed.cz

ARMED STORE s.r.o. je společnost zabývající se prodejem army a outdoor vybavení. Kromě kamenných poboček provozuje také e-shop www.armed.cz.

Podívejte se na videointerview s Pavlem Zendulkou o otevírání kamenné prodejny Armedu v Praze.

Hodnocení konzultanta

Viktor Malcev
Senior E-commerce Consultant
S klientem Armed.cz je výborná spolupráce a výsledky jsou dobré. Rádi jsme ho proto představili i na podzimní konferenci ShopRoku 2012 - jako případovou studii na téma propojení kamenné prodejny a e-shopu.

"Společnost ACOMWARE pro nás mimo jiné zpracovala produktovou analýzu, kterou hodláme dále využít pro tvorbu mikrostránek. Doporučili nám také použití heatmap, z nichž vyplynuly zajímavé tipy a doporučení pro celý náš e-shop. Jsme rádi, že jsme mohli využít pokročilých metod, které ACOMWARE využívá, ke zlepšení našeho e-shopu.

Spolupráce s ACOMWARE probíhá ve všech oblastech plynule a na všem je možné se domluvit. Oceňujeme přístup, s jakým tato firma k našemu e-shopu přistupuje. I díky společnosti ACOMWARE je Armed nejrychleji rostoucí army shop v České republice."

Pavel Zendulka
ARMED STORE s.r.o.Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*