Albatros Media

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami deseti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Management Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů - knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

Je právním nástupcem ALBATROS nakladatelství a.s., která na českém knižním trhu od svého vzniku v roce 1949 vydala více než 10 tisíc titulů v celkovém nákladu přesahujícím 350 milionů výtisků.

Hodnocení konzultanta

Ondřej Klega
Business Development
Jsme rádi, že jsme dokázali naplnit náročné očekávání klienta v oblastech linkbuildingu, performance a e-commerce konzultací, a spolupráce s námi e-shopům společnosti Albatros Media přináší výborné výsledky. Zásluhu na tom má samozřejmě i zodpovědný a aktivní přístup klienta ke všem kampaním, které realizujeme.

„Spolupráci s ACOMWARE jako naším novým partnerem v oblasti webmarketingových služeb jsme zahájili od září 2013. ACOMWARE pro naše knižní e-shopy v ČR i na Slovensku zajišťuje kompletní správu PPC kampaní a linkbuildingu. Na naší vzájemné spolupráci oceňujeme zejména profesionální přístup po celou dobu dosavadní spolupráce, následnou komplexní analýzu dosažených výsledků v rámci osobních konzultací, využití a průběžné nasazování všech aktuálních novinek v oblasti naší spolupráce a v neposlední řadě také významné zlepšení ekonomické efektivity a výsledků spravovaných kampaní.“

Ing. Radek Mrkos
Manažer internetových obchodůUdělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*