Služby

Specializujeme se na e-commerce již více než 13 let. Našim zákazníkům pomáháme nalézt nejvhodnější postupy k dosažení vyšší návštěvnosti, obratů, konverzí, či jiných cílů. Při poskytování našich služeb využíváme nejmodernějších technologií, které jsou ve spojení s našimi zkušenostmi s více jak 3000 e-shopy zárukou kvalitně odvedené práce.

 

Marketingová konzultace

Rozvoj internetového podnikání je kombinací mnoha faktorů – od marketingové strategie až po logistiku. Splňuje Váš e-shop požadavky zákazníků v každé této oblasti? Konzultujte s námi svou současnou situaci – nalezneme konkrétní způsob, jak Vašemu e-shopu pomoct v růstu a navýšit obraty i zisky.

Více informací

Marketingová konzultace Individuální školení

Inteligentní emailový marketing

Personalizované emailové kampaně dosahují navýšení obratů z emailingu až o 300 %. Díky dynamickému obsahu, individuální době odeslání a pokročilé segmentaci zvýšíme počet otevřených emailů, konverzní poměr i spokojenost zákazníků. Zasílejte nabídky, které Vaše zákazníky skutečně zaujmou.

Více informací

Zvyšování obchodní výkonnosti

Internetové obchody nevyužívají svého potenciálu na maximum. Věděli jste, že až 75 % uživatelů odchází od naplněného košíku? Pomůžeme Vám nejen snížit toto číslo, ale také odstranit překážky v nákupním procesu a zlepšit konverzní poměr. Proměňte za pomoci analytiky a testování svůj e-shop v efektivní prodejní nástroj.

Více informací

Optimalizace nákupního procesu

Zvyšování návštěvnosti

Kvalitní návštěvníci jsou pro e-shopy základem. Naši specialisté Vám za pomoci kombinace několika technik přivedou relevantní uživatele, kteří budou mít zájem ve Vašem internetovém obchodě nakoupit. Zaměřte se ve zvyšování návštěvnosti na správné publikum, ze kterého se následně stanou Vaši zákazníci.

Více informací

Remarketing RTB

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*