SEO

Buďte tam, kde vás hledají. Pomůžeme vašemu webu ve vyhledávačích vítězit.

Co vám naše práce přinese?

Lepší
hodnocení


Hlavní slovo má vždy zákazník. Indexizaci webů mají však na starost roboti. Ukážeme vám, jak zvýraznit hodnotné stránky na vašem webu.

Vyšší
návštěvnost


Budete o krok napřed. Pomocí přesného cílení klíčových slov a lepšího nastavení odkazů přivedeme na váš web přirozenou návštěvnost.

Stabilní
komunitu


SEO není pouze o technologii. Skrze kvalitní obsah plný praktických informací vám pomůžeme vybudovat cílovou komunitu

Skvělý produkt je jen polovina úspěchu. Zviditelníme vaše podnikání ve vyhledávačích, podpoříme přirozenou návštěvnost a vybudujeme komunitu věrných zákazníků.

Kontaktovat
Vladimír Spurný
Head of Performance

Jak toho dosáhneme?

Poznáme vaše cíle

Chceme poznat vás i vaše podnikání. Na úvodní schůzce probereme cíle, možnosti a filosofii vašeho byznysu. Získáme co nejvíce informací o vaší cílové skupině, plánech a konkurenčních výhodách, které chcete svým zákazníkům ukázat.

Analytické práce

Každá cesta musí mít přesný cíl. Pomocí hloubkové analýzy najdeme nejen prostor ke zlepšení, ale také doporučíme strategické kroky a sestavíme plán. Každý postup pečlivě promyslíme s důrazem na výsledky a ohledem na cíle vašeho podnikání.

Práce s obsahem a značkou

Obsah je král. Proto vám pomůžeme předávat zákazníkům podstatné a hodnotné informace. Ať už jde o obsah na webu nebo texty ve výsledcích vyhledávání, postaráme se o to, aby váš brand prodával, vzdělával a nezapadl v moři konkurence.

Věříme prověřeným technologiím

cs_CZCZ