Školení Facebook

Využijte sociální sítě produktivně. Oslovte nové zákazníky a poznejte, jak myslí vaši stávající.

Co vám školení přinese?

Technické znalosti

Ukážeme vám výkonnostní část Facebooku a naučíme vás pracovat s Business Managerem. Pochopíte tak pozadí úspěšných kampaní a příspěvků.

Kreativní myšlení

Vysvětlíme vám, jak zaujmout a být virální. Představíme vám poutavé formáty, vysvětlíme důležitost textů i grafiky a společně pochopíme roli Instagramu.

Cílený nástroj

Díky školení zvládnete přesně zacílit na ty zákazníky, které hledáte. Podle jejich zájmu, chování, přátel a nebo jiných údajů si vytvoříte aktivní publikum.

Představím vám principy Facebooku a pomůžu poznat vaše zákazníky.

Přihlásit se
Pavel Paradýs
Head of Blueglue

Co o školení říkají účastníci?

Reference Facebook školení Acomware Michal Mařík
Michal Mařík
Decathlon

„Školení na facebookovou reklamu splnilo mé očekávání. Teoretický začátek se základními pojmy pro mě sice byl poněkud delší, nicméně úplný začátečník by ho určitě ocenil. Rád bych vyzdvihnul především flexibilnost školitelů, kdy odpovídali na všechny mé dotazy, které se týkaly konkrétních kampaní. Dostal jsem od nich jasný a stručný feedback bez zbytečné omáčky okolo. Opravdu oceňuji, že jsem mohl přizvat i druhého specialistu, který v průběhu školení dostal prostor vyjádřit svůj názor na určitá specifika kampaní.“

Unknown_Person
Vojtěch Rys
Dreamstock.cz

„Ke školení na Facebook jsme se dlouho rozhoupávali, ale pak jsme dostali doporučení a litujeme jen toho, že jsme do toho nešli dříve. Naše obava, že školení může jít jen po povrchu, vzala rychle za své. Školitelka ho uzpůsobila našim potřebám a věnovala se tomu, čemu jsme potřebovali. Dostali jsme spoustu šikovných tipů, které nám okamžitě pomohli zvýšit výkon reklam i příspěvků. Jednu nevýhodu ovšem školení přece jen mělo. Bylo moc krátké.“

Pojďte se vzdělávat

Datum

dle domluvy

Kapacita

Maximálně 3 lidi
za jednu cenu

Místo

Acomware

Cena

dle individuálních požadavků
cs_CZCZ