Business Consulting

Zastavte dopady pandemie na vaše podnikání.

Co vám naše práce přinese?

Analýza
situace


Vyhněte se bezhlavému škrtání. Objevíme příležitosti, jak zefektivnit procesy. Uspoříte náklady tam, kde to pocítíte nejméně.

Krizové
poradenství


Řada nejúspěšnějších firem vznikla právě během krize. Buďte mezi nimi i vy. Společně vypracujeme plán, jak krizovou situaci překonat.

Okamžitá
informovanost


Denně monitorujeme stav trhu v Čechách i zahraničí. S námi objevíte data i byznysové vzhledy, které média běžně nesdílí.

Spolupracujeme s desítkami českých i zahraničních klientů z různých oborů. Díky tomu víme, co fungovalo jim a co bude i vám. Napište nám ještě dnes a sjednejte si konzultaci online.

Kontaktovat
Dušan Smoljak
Chief Operations Officer

Jak toho dosáhneme?

Vstupní analýza

Očekávejte řadu otázek. Zajímají nás vaše problémy, data a pozice na trhu ve srovnání s konkurencí. Vaše odpovědi a výsledky výzkumu nám pomohou, abychom vás provedli krizovou situací.

Krizový plán

Po získání informací vzniknou úkoly k řešení. Společně vše ohodnotíme, nastavíme priority a termíny řešení. Vznikne tím plán, jak postupovat krok za krokem v následujících dnech.

Realizace

Provedeme vás celým procesem. Ať už konkrétní realizací krizových opatření nebo konzultací dalšího postupu. Usínejte doma s klidnějším pocitem, že vyjdete z krize silnější.

Věřímeprověřeným technologiím

SimilarWeb-pro-nastroj-acomware-byznys-konzultace
CustomerGauge--nastroj-Acomware-byznys-konzultace
MML-TGI-metodika-acomware-byznys-konzultace
Statista-nastroj-acomware-byznys-konzultace
cs_CZCZ