Jan Penkala Business Development
"Naše znalosti a know-how předáváme na různých typech akcí. Pořádáme panelové diskuse, workshopyOPEN a také úspěšný projekt Eshopista. Těšíme se na setkání na některé z nich!"

Pomůžeme vám vzdělávat se

Ať už jste v online marketingu začátečníci, potřebujete zaškolit tým přímo na vašich datech nebo jen hledáte nové trendy, které váš e-shop posunou o krok dál, jste na správném místě.

Zkušenosti a odborné zázemí našich lídrů, know-how e-shopistů, kteří jsou ochotni se o něj osobně podělit, a úzká spolupráce s partnery Seznam a Google - to vše jsou záruky vysoké kvality, aktuálnosti a individuálního přístupu k vašim projektům. Podívejte se na školení, workshopy a panely, které pro vás pravidelně připravujeme. Děkujeme, že se vzděláváte právě s námi.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*