Náš spíkr na konferenci

Jan Penkala Business Development
Jan Penkala má v Acomware na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů. Díky svým více než desetiletým zkušenostem v oboru má také na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce.

Marketing Festival

V pátek a sobotu 22. - 23. listopadu se v Janáčkově divadle v Brně uskuteční největší festival online marketingu ve střední Evropě - Marketing Festival. Mezi světovými řečníky se se svým workshopem představí i Jan Penkala.

 

Že půjde o největší akci, která se kdy na půdě České republiky uskutečnila, potvrzuje řada významných řečníků nejen z Česka. Více jak tři týdny před začátkem je Marketing Festival již vyprodán. Těšit se můžete na taková jména, jako jsou Cyrus Shepard z MOZu, Neil Patel z KissMetrics nebo Michael King z iAcquire. Mezi dalšími řečníky vystoupí například:

 

  • Jan Zdarsa z Google
  • Craig Sullivan
  • Marek Prokop
  • Gillian Muessig
  • Pavel Jašek

 

Kromě přednášek se můžete těšit i na sérii praktických workshopů. Jan Penkala vystoupí s workshopem na téma "7 technik, které nakopnou emailový marketing." Dozvíte se praktické tipy, jak se od hromadného rozesílání emailů propracovat k efektivním personifikovaným nabídkám. Představí 7 programů, které pomohou lépe reagovat na potřeby zákazníků a které zvýší obraty z emailingu. Více informací o workshopu najdete na stránkách Marketing Festivalu.

Jako malou ochutnávku workshopu si můžete přečíst naši případovou studii - evropské značce chytrých nápadů Conrad Electronic jsme během 3 měsíců zvýšili obrat z emailových kampaní o 56 %.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*