Letošní konferenci Emailing 2020 ovládnou zahraniční řečníci

O aktuálních trendech v e-mailovém marketingu promluví 4. října na konferenci Emailing 2020 světové špičky z oboru. Řeč bude mimo jiné o umělé inteligenci, interaktivních e-mailech nebo pokročilých možnostech zpracování obsahu. Pozvání přednášet přijali ostřílený rečník, moderátor a autor mnoha podcastů o e-mailingu Jason Rodriguez z americké firmy Litmus, tvůrce nástrojů EDMdesigner a Chamaileon Roland Pokornik či uznávaný francouzský developer Rémi Parmentier.

Na účastníky 3. ročníku konference Emailing 2020 jejímž pořadatelem je firma Acomware čeká celkem 8 přednášek, kterých se ujali převážně zahraniční hosté. Většina z nich vystoupí v Česku poprvé. Součástí konference budou i praktické workshopy, kde se návštěvníci naučí připravovat e-mailingové kampaně a seznámí s se tím, jak se personalizovaný obsah propisuje přímo do obrázků.


„Jsme rádi, že na třetí ročník konference se nám podařilo dostat do ČR tolik skvělých zahraničních profíků, kteří se podělí s českým publikem o své know how“

 

Petr Cikán, Head of E-mail Marketing

„E-mailing jako obor jde stále rychle dopředu. Spolu s tím roste v oboru zájem o inspiraci a odborné informace. Na loňskou konferenci o e-mailingu dorazilo 170 návštěvníků. Letošní kapacita počítá s 200 lidmi.“ přiznává Petr Cikán, hlavní koordinátor konference a zároveň Head of E-mail Marketing z Acomware.

Během loňského ročníku byl poměr mezi zahraničními a českými speakery vyrovnaný, letos však Emailing 2020 ovládne angličtina. Přednáška v češtině zazní pouze jedna, ujme se jí spoluzakladatel MAILOCATOR a současně E-mail Marketing Strategist z Acomware, Martin Halama. Na své přednášce prozradí, na co se připravit při změně poskytovatele řešení pro e-mailový marketing (ESP) a jak si počínat, aby celý proces změny proběhl hladce.

V poslední době mezi odborníky na e-mail marketing rezonuje téma využití umělé inteligence. Pro které e-mailové strategie je vhodná a jak ji správně zahrnout do svých marketingových aktivit prozradí Jenna Tiffany z rady pro e-mail marketing DMA UK. Vycházet bude ze svých dlouholetých zkušeností, které získala jako zakladatelka a strategická ředitelka společnosti Let’s Talk Strategy.

Jason Rodriguez provede účastníky vytvářením e-mailové kampaně od strategie po design. Začínal jako Web developer a postupně se profiloval jako odborník na e-mailovou komunikaci. V oboru se pohybuje více než 10 let a jako jednoho z hlavních produktových specialistů si ho vybrala prestižní americká firma Litmus, která spolupracuje se společnostmi jako například Google, Adobe, National Geography, Dropbox, Netflix, Spotify.

Technicky orientované publikum ocení přednášku Rémiho Parmentiera, který testuje a hledá různá řešení napříč e-mailovými klienty. Na konferenci promluví o změnách souvisejících s metodou amp4 e-mail, která umožňuje dostat do e-mailů interaktivní obsah a bude k dispozici v Gmailu.

Kromě výše zmíněných vystoupí na konferenci také Tim Watson, člen UK DMA E-mail Council, Derick Wiesner z IBM, Alexander Zeh z Certified Sender Alliance a Roland Pokornyik s případovými studiemi nejlepších propagačních e-mailů od předních průmyslových hráčů.

Konference začíná v 9:00, letošní ročník bude probíhat v konferenčním centru City na Praze 4.

 


Kontakt pro média

Kamil Gric

kamil.gric@acomware.cz

+420 737 289 527


O společnosti Acomware

Acomware je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Od roku 2002 pomáhá firmám, aby v jeho prostředí dosahovaly co nejlepších výsledků. Zvyšuje prodeje, buduje nové značky nebo zlepšuje péči o zákazníky. Služby společnosti využívají obchodní řetězce, e-shopy i výrobní firmy.

Česká e-commerce scéna je pro Acomware domovem, který se snaží aktivně rozvíjet a kultivovat. Podílí se na vývoji a implementaci nových nástrojů a technologií, školí odborníky i nadšence. Na webu www.acomware.cz publikuje unikátní výzkumy a studie. Je pořadatelem konferencí Performance 2020, Emailing 2020 a cyklu diskuzí Eshopista

 

Další příspěvky

Inteligentní emailový marketing na Retail Summit 2013

Inteligentní emailový marketing na Retail Summit 2013

Jan Penkala představil na konferenci Retail Summit 2013 nástroj, který výrazně posiluje obraty. Inteligentní emailing pomáhá udržet zákazníka, který j...

číst
Internetový obchod s tváří

Internetový obchod s tváří

Internetový obchod s tváří – případová studie Armed.cz představena na konferenci ShopRoku 2012. Úspěšný e-shop s army vybavením představil Ondřej Kleg...

číst
Zkoušení zboží na pobočkách je neekonomické a časově náročné

Zkoušení zboží na pobočkách je neekonomické a časově náročné

Na tom, že zkoušení zboží na pobočkách je neekonomické a časově náročné, se shodli obchodní šéfové DPD – Ondřej Vaňha a Uloženky – Karel Pěnka, které ...

číst
cs_CZCZ