Novinky přináší

Magdaléna Divišová Business Development
Magda má na starosti projekt Eshopista a zároveň působí jako CEO Online People.

První přednáška z projektu E-commerce Academy je úspěšně za námi

Ve čtvrtek 16. srpna odstartoval vzdělávací projekt E-commerce Academy se svou první přednáškou z modulu Start-up v e-commerce businessu. Partnerem projektu je spolu s ACOMWARE společnost Dobrý web a Vysoká škola ekonomická v Praze, jejíž studenti se tohoto projektu účastní.

Studenti získali pohled na problematiku e-commerce nejen z hlediska teoretického, ale také hlavně praktického. Měli možnost diskutovat s majitelem e-shopu VašeČočky.cz, panem Vlastimilem Vávrů. Ten se zmínil o chybách, kterých se v počátcích svého podnikání dopustil, a také především o inovativních krocích, které podpořily jeho byznys.

Přednášky se zaměřovaly v první řadě na byznys plán a jeho detailní strukturu. Rozebrány byly cílové skupiny zákazníků a jejich potřeby. S legislativou v oblasti e-commerce posluchače seznámil pan Miloš Borovička z časopisu dTest.

Po absolvování první série přednášek by studenti měli zvládnout sestavit byznys plán pro svůj start-up, správně prezentovat produkt a umět pracovat se zákazníky.

Na čtvrteční přednášku navazuje praktický workshop, ve kterém se účastníci E-commerce Academy rozdělí do týmů a nastartují své projekty.

Následovat bude téma Specifika chování zákazníků v e-commerce. Náplní tohoto kurzu je například popis online trhu, možnosti získávání zákazníků nebo zvyšování konverzního poměru.

Dotace s názvem „Rozvoj podnikatelského prostředí pomocí nových vědeckých poznatků v oblasti e-commerce businessu“ byla schválena Magistrátem hl. m. Prahy na konci loňského roku. Projekt je finančně zaštiťován ze zdrojů Evropského sociálního fondu a rozpočtu hl. m. Prahy – „Investujeme do vaší budoucnosti“.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*