Přijďte si poslechnout úspěšného eshopistu – Vlastu Vávrů

​Přijměte pozvání na dvouhodinové setkání s Vlastimilem Vávrů a poslechněte si jednoho z nejúspěšnějších mužů české e-commerce. Vlasta Vávrů je jedním z nejhlasitějších – přednáší, diskutuje, vyjadřuje se k online dění, ale především žije svým e-shopem VašeČočky.cz a jeho – momentálně – 13 zahraničními sestrami. Otevřeně hovoří o svých silných stránkách a konkurenčních výhodách, které ho dovedly mezi nejprogresivnější podnikatele české e-commerce.

vlasta-vavru
Vlastimil Vávrů se na internetu pohybuje od roku 1999. Nejdříve pracoval jako PHP a java programátor, od roku 2008 spoluvlastní a řídí společnost Maternia, největšího prodejce čoček v České republice a na Slovensku. Společnost Maternia úspěšně působí také v Rakousku, Německu, Švýcarsku, Itálii a Velké Británii. Aktuálně vyřizuje přes 20 000 objednávek měsíčně. Od roku 2011 je Vlastimil Vavrů společníkem v Optiscontu, který provozuje kiosky pro samoobslužný prodej dioptrických brýlí. V roce 2013 se stal investorem ve startupu Tapomat – online služba, která vytváří mobilní verzi eshopu.
Jak pracovat se zákazníky?

Zkušenosti a postřehy, o které se dělí, jsou o to cennější, že není zástupcem agentury, ani samozvaný internetový geek, ale e-shopař, který svůj internetový business dovedl od nejistého začátku až k dnešním 20.000 objednávkám měsíčně. A otevírání jednoho trhu za druhým nasvědčuje, že s růstem spíše právě začíná. To všechbez podpory investorů nebo zahraničních partnerů.

Na co se Vlasty Vávrů na setkání zeptáme …

  • Přelom z „garážového“ podnikání k razantnímu růstu
  • Konkurence
  • Péče o zákazníka
  • Interní procesy
  • Co na českém trhu chybí?
  • V čem všem je zapojen – zhodnocení situace
  • Další vývoj jeho e-shopů a české e-commerce
  • Nejlepší a nejhorší podnikatelské rozhodnutí
  • Jak vybrat tým kolem sebe

Nakolik v e-shopu zúročil své programátorské začátky, jaké jsou jeho silné stránky, které účinně využívá v boji o zákazníka? Proč se rozhodl investovat svůj čas a prostředky do projektu Tapomat, který zprostředkovává e-shopům mobilní nakupování? Jaké jsou jeho zkušenosti z internetového businessu a jak se k němu vůbec dostal?Přijďte se zeptat největšího česko-slovenského internetového prodejce čoček na jeho success story.

Kdy? Kde?

​Datum: 15.10.2013

Čas: 18:00

Místo: Simply Café, Danube House

Karolinská 650/1-2, Praha 8 – Karlín

Cena: 500 Kč bez DPH

cs_CZCZ