Acomware se stal součástí Google Partners International Growth programu

Konzultační společnost Acomware se jako jedna z 5 českých a slovenských agentur připojila do Google Partners International Growth programu pro střední a východní Evropu. Google tím potvrdil špičkovou úroveň našich specialistů na zahraniční expanzi a otevřel nám další možnosti, jak klientům pomoci s rozvojem na zahraničních trzích.

Hlavním cílem Google Partners International Growth programu je usnadnit podnikatelům vstup na zahraniční trhy a pomoci jim s řešením nejčastějších bariér expanze. Mezi ně patří například logistika, lokalizace, řešení platebních metod nebo zlepšení zákaznické zkušenosti v cizině.

Digitální technologie umožnily uspokojit poptávku zákazníků po zahraničním zboží i přes dopady pandemie koronaviru. Podle dat narostla frekvence zahraničních transakcí o 15 až 25 % a v roce 2021 se očekává nárůst mezinárodního obchodu o 7 %.

Členství v International Growth programu nám dovoluje nabídnout klientům ještě širší podporu při řešení jejich analytických, strategických a operativních činností souvisejících s expanzí. Nabízí řadu vzdělávacích programů a širší využití nástrojů pro nalezení příležitostí, průzkum zahraničního trhu, výběr dodavatelů nebo vyhodnocování marketingových aktivit v exportních zemích.

Podpora expanze do zahraničí patří k oblastem, kterou v Acomware dlouhodobě rozvíjíme. Ať už důrazem na pravidelné vzdělávání našich specialistů nebo investicemi do klíčových nástrojů pro řízení exportu. Díky tomu můžeme být na zahraničních trzích strategickým partnerem významných klientů jako jsou například ASTRATEX, SpokojenýPes nebo TESCOMA.

V Acomware jsme už realizovali zahraniční projekty v desítkách zemí po celém světě. Ukážeme vám příležitosti, které digitální marketing otevírá v zahraničí. Sjednejte si ještě dnes analýzu vybraného zahraničního trhu.


KONTAKT PRO SPOLUPRÁCI

Dušan Smoljak

Business Development Manager

dusan.smoljak@acomware.cz

+420 773 761 262

 


O SPOLEČNOSTI ACOMWARE

Acomware je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Od roku 2002 pomáhá firmám, aby v jeho prostředí dosahovaly co nejlepších výsledků. Zvyšuje prodeje, buduje nové značky nebo zlepšuje péči o zákazníky. Služby společnosti využívají obchodní řetězce, e-shopy i výrobní firmy.

Česká e-commerce scéna je pro Acomware domovem, který se snaží aktivně rozvíjet a kultivovat. Podílí se na vývoji a implementaci nových nástrojů a technologií, školí odborníky i nadšence. Na webu www.acomware.cz publikuje unikátní výzkumy a studie. Je pořadatelem cyklu diskuzí Eshopista.

Další příspěvky

Webinář od Acomware ukázal, jak řídit digitální reklamu v B2B

Webinář od Acomware ukázal, jak řídit digitální reklamu v B2B

V úterý 16. března jsme ve spolupráci s Asociací pro elektronickou komerci (dále APEK) uspořádali webinář na téma digitální reklamy v B2B.

číst
Google Retail Readiness výzvu vyhrála konzultační společnost Acomware

Google Retail Readiness výzvu vyhrála konzultační společnost Acomware

Tento česko-slovenský meziagenturní závod potvrdil vynikající úroveň našich performance specialistů, kteří výsledkově předčili všechny ostatní zúčastn...

číst
Valentýn slaví až třetina Čechů. Místo zážitků si letos nadělí hmotné dárky

Valentýn slaví až třetina Čechů. Místo zážitků si letos nadělí hmotné dárky

Netradiční a v klidu domova. Letošní Valentýn stráví Češi jinak než v minulých letech.

číst
cs_CZCZ