Datuj zdarma, buduj vztahy.

Připravili jsme kampaň pro MOBIL.CZ

Mobilní operátor MOBIL.CZ spustil novou reklamní kampaň s claimem „Datuj zdarma, buduj vztahy“. Ambasadorem značky zůstává stejně jako v předchozích kampaních režisér a herec Jakub Kohák. Jeho postava se však nově prezentuje v roli otce, který se v online komunikaci snaží držet krok s dobou a svým dospívajícím synem. Hrané spoty jsou stylizovány do podoby klasických situačních komedií.

„Naším cílem je upozornit na výhody našich předplacených karet, u nichž klienti nyní získají až 500 korun kreditu navíc k prvnímu dobití a 1,6 GB rychlých dat k nové SIM kartě. Nové spoty jsou opět velice zábavné a diváci se rozhodně nebudou nudit,“ dodává produktový manažer MOBIL.CZ Karel Bechník.

Připraveny jsou celkem tři reklamní spoty, jejichž stopáž se mění v závislosti na použitém kanálu, a také sponzorské vzkazy. Reklama poběží na televizních stanicích Óčko TV nebo na kanálu YouTube. Kampaň podpoří také bannerová reklama.

Za kreativním konceptem, kompletní realizací a mediaplánem kampaně stojí konzultační společnost Acomware. „Naším záměrem bylo diváky především pobavit a také vtipnou formou poukázat na současnou podobu online komunikace. Jakub Kohák se svými hereckými kolegy poukazuje na mezigenerační rozdíly v online komunikaci,“ uvádí Simona Hosťovecká z konzultační společnosti Acomware.

Ukázka:


KONTAKT PRO MÉDIA

Kamil Gric

kamil.gric@acomware.cz

+420 737 289 527

 


O SPOLEČNOSTI ACOMWARE

Acomware je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Od roku 2002 pomáhá firmám, aby v jeho prostředí dosahovaly co nejlepších výsledků. Zvyšuje prodeje, buduje nové značky nebo zlepšuje péči o zákazníky. Služby společnosti využívají obchodní řetězce, e-shopy i výrobní firmy.

Česká e-commerce scéna je pro Acomware domovem, který se snaží aktivně rozvíjet a kultivovat. Podílí se na vývoji a implementaci nových nástrojů a technologií, školí odborníky i nadšence. Na webu www.acomware.cz publikuje unikátní výzkumy a studie. Je pořadatelem konferencí Performance 2020, Emailing 2020 a cyklu diskuzí Eshopista.

Další příspěvky

Těžké časy začaly i e-shopům. Češi od začátku týdne omezují nákupy online

Těžké časy začaly i e-shopům. Češi od začátku týdne omezují nákupy online

E-shopy s potravinami nestíhají dodávat, online prodejci ostatního zboží ale začínají pociťovat dopady aktuálních opatření. Jen začátkem týdne se prod...

číst
Únorový Eshopista se zaměří na expanzi e-shopů do zahraničí

Únorový Eshopista se zaměří na expanzi e-shopů do zahraničí

Ve čtvrtek 20. února 2020 se v prostorách La Fabrika uskuteční první letošní diskuse Eshopista, která se zaměří na problematiku expanze e-shopů do zah...

číst
Kamenné řetězce dohánějí e-shopy. Na internetu už nabízejí stejné nebo lepší služby

Kamenné řetězce dohánějí e-shopy. Na internetu už nabízejí stejné nebo lepší služby

Už 80 % největších kamenných řetězců v Česku prodává své zboží na internetu, další 4 % alespoň umožňují rezervaci zboží na prodejně. Vyplývá to z naše...

číst
cs_CZCZ