Na projektu se podílejí

Ondřej Klega Business Development
Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

Pavel Vondruška Senior Email Marketing Specialist
Pavel je dlouholetým specialistou na e-mailing. Pro zákazníka navrhne, implementuje a optimalizuje veškerou e-mailovou komunikaci, kterou je zapotřebí personalizovat a také správně načasovat.

Petr Cikán Head of Email Marketing
Petr pracuje jako Head of Email Marketing. Řídí oddělení e-mailingu a stará se o vybrané klienty. Na své pozici využívá bohatých zkušeností z e-commerce a marketingu, které získává již od roku 1999.

WorkshopOPEN: Inteligentní e-mailová komunikace

Seriál našich workshopů pokračoval setkáním na téma e-mailové komunikace. A přivítali jsme i speciálního hosta: praktické příklady využití inteligentního e-mailingu představil Filip Černý z Kytary.cz.

 

WorkshopOPEN na téma e-mail proběhl 27. května v prostorách kavárny Café za účasti zhruba 25 zástupců e-shopů i retailových firem. Zhruba tříhodinový program zahrnoval nejen představení konceptu centrální marketingové databáze, kde můžete snadno sdílet veškerá data o svých zákaznících, ale také konkrétní rady, jak využít e-mailovou komunikaci napříč všemi fázemi nákupního procesu v souladu s frameworkem SeeThinkDoCare.

Naším hostem pro praktickou část školení byl Filip Černý z Kytary.cz, který prezentoval konkrétní scénáře a e-mailové kampaně spolu s jejich výsledky. O tom, jak se Kytary.cz daří získávat z e-mailové komunikace zajímavý obrat, si můžete přečíst v naší případové studii.

Co jste se mohli na workshopOPEN dozvědět:

  • Co je centrální marketingová databáze a proč je nezbytným zdrojem pro automatizaci a dynamizaci obchodních sdělení.
  • Praktické ukázky efektivních automatizovaných kampaní.
  • Jak komunikovat se zákazníkem napříč jeho celým nákupním chováním.
  • Konkrétní ukázky kampaní a jejich výsledků z praxe od největšího maloobchodního prodejce hudebních nástrojů.

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formulář níže na stránce.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*