Workshop: Zvyšte obrat ze svých kampaní! Využijte PPC, remarketing a RTB na maximum

 

Workshop proběhl 28. května 2013, nicméně můžete si vybrat z bohaté nabídky dalších školení a workshopů, které pro Vás připravujeme.

 


Vyvarujte se 10 nejčastějších chyb, které se opakují v PPC kampaních. Poznejte konečně remarketing, o kterém se léta mluví, ale málokdo jej umí správně. Jak se vyznat a dobře využít RTB pro posílení obratů Vašeho e-shopu? Čtyři hodiny informací od špičkových odborníků, kteří se touto problematikou denně zabývají a představí případovou studii z praxe.

Proč přijít na workshop?

  • Jak vypadá 10 nejčastějších chyb, které Vaše PPC kampaně pošlou ke dnu?
  • Jak uspět v top konkurenčním odvětví - pojištění, splátky, dovolená atd.?
  • Umíte správně využít RTB? Seznamte se s našimi případovkami a podívejte se, jaké strategie jsme v nich použili
  • Remarketing - poznejte úspěšné příklady
  • Zodpovězení individuálních dotazů, možnost návazné konzultace zdarma

Pro koho je workshop určen?

Workshop je určen pro pokročilejší e-shopaře a online marketéry v PPC a mírně pokročilé/nadšence v remarketingu a RTB.

Maximalizujeme efekt workshopu

Před workshopem Vám zašleme stručný, dobrovolný dotazník, kterým předem zjišťujeme Vaše požadavky a problémy, které aktuálně na e-shopu řešíte. Nejčastější dotazy zahrneme rovnou do přednášky i materiálů, které si z workshopu odnesete, méně časté dotazy s Vámi vyřešíme individuálně po školení.

 

Školí Vás

Jan Fencík Performance Advertising Strategist
Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

Jakub Martinec Web analyst & UX specialist
Výsledky Kubových aktivit jsou klíčové jak pro další práci našich specialistů, tak pro úspěch našich klientů. Se svou prezentací na optimalizaci nákupního košíku vystoupil na květnové konferenci E-commerce 2013.

Máte dotaz ke školení?

Telefon: (+ 420) 737 289 119

Ohlasy ze školení

Se školením od společnosti ACOMWARE jsme byli velmi spokojeni, dozvěděli jsme se řadu nových informací a poznatků.

David Hájek AXA ASSISTANCE, AXA Group


Školení „Inteligentní emailový marketing“ vedené Jendou Penkalou a Pavlem Vondruškou z Acomware hodnotím jako velmi přínosné. Je vidět, že se jedná o profesionály na správném místě. Oceňuji zejména komplexní pojetí, kdy za relativně krátkou dobu pánové uměli vystihnout vše podstatné od získávání kontaktů, tvorby a rozesílání newsletterů, možnosti vyhodnocení účinnosti kampaně, až po konkrétní příklady z praxe - včetně doporučení.

Dajana Molínová, Ing. Unimed Praha, s.r.o.