Nový ředitel společnosti

Jan Penkala Business Development
Jan Penkala má v Acomware na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů. Díky svým více než desetiletým zkušenostem v oboru má také na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce.

Jan Penkala ředitelem společnosti ACOMWARE

Novým ředitelem společnosti ACOMWARE se stal Jan Penkala, dosavadní ředitel pro strategický rozvoj. Jeho cílem je firmu dále posouvat směrem k vysoké odbornosti poskytovaných služeb pro e-shopy a ostatní e-commerce zákazníky. 

 

Jan Penkala nahrazuje ve funkci dosavadního ředitele Tomáše Fikara, který zůstává společníkem s největším obchodním podílem ve společnosti. Tomáš Fikar k tomu dodává: „Honza je vynikající odborník. Má za sebou téměř deset let v oboru, velkou řadu přednášek na konferencích a seminářích v ČR i zahraničí. Mezi zaměstnanci a klienty si získal přirozenou důvěru a autoritu. Navíc je silně procesně orientován a osvědčil se na manažerských pozicích. Jsem přesvědčen, že dokáže firmu odborně a koncepčně posouvat dále k velkým výzvám, jež před sebou máme.“

 

Pro Jana Penkalu je nová pozice vyústěním stavu, na který se společnost připravovala poslední dva roky. „Převzít odpovědnost za společnost, která poslední dva roky prošla spoustou významných změn, představuje velkou výzvu. Jsem přesvědčen, že ACOMWARE již dnes patří v oblastech emailingu, e-commerce konzultací a performance k nejlepším konzultačním firmám na českém internetu. Cílem proto není dělat velké velké změny, ale nadále trpělivě posilovat naši pozici a být i nadále dobrou značkou pro naše zákazníky a kolegy,“ doplňuje.

 

Jan Penkala pracuje v ACOMWARE sedm let. Prošel řadou funkcí, od konzultanta, přes vedoucího specialistů až po ředitele pro strategický rozvoj. V poslední době se nejvíce věnuje emailovému marketingu a e-retailu. V roce 2011 se stal společníkem. Janovi je 30 let a vystudoval informační management na VŠE. Více informací lze nalézt na http://www.acomware.cz/jan-penkala/.

Tisková zpráva je ke stažení zde.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*