Na projektu se podílejí

Jan Fencík Performance Advertising Strategist
Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

Případová studie SEVT: Významný růst efektivity PPC kampaní

V případě e-shopu SEVT.cz se za 6 měsíců podařilo významně zvýšit obrat PPC kampaní, aniž by došlo k růstu nákladů – ty naopak poklesly o téměř 20 %. Jak jsme toho dosáhli? 

 

U PPC kampaní společnosti SEVT jsme si pro letošní rok stanovili jasný cíl – zvýšit jejich efektivitu, která by se měla projevit nejen růstem obratu, ale také zachováním stejných nákladů. Tento cíl byl nejen splněn, ale dokonce překonán – tržby dle očekávání rostou, zatímco náklady průběžně klesají.

Při úpravě PPC kampaní jsme zvolili kombinaci více kroků a technik:

  • Přepracování struktury kampaní
  • Lepší rozdělení finančních prostředků
  • Úprava PLA kampaní
  • Využití automatických pravidel Sklik a AdWords
  • Spuštění remarketingových kampaní

 

Za prvních 6 měsíců letošního roku došlo v PPC kampaních společnosti SEVT k celkovému růstu obratu o 37 %. Za stejné období byly také sníženy náklady o 19 %. Nejlepších výsledků dosahovaly naše kampaně v reklamní sítí Sklik (růst tržeb +73 %, úspora nákladů 33 %).

Více informací (včetně podrobného popisu použitého řešení) najdete v naší studii, kterou si můžete stáhnout zdarma zde.

TIP: Máte problém s nedostatečnou výkonností vašich PPC kampaní? Obraťte se na nás!

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*