Naše kanceláře - tady jsme doma

Naše kanceláře se nachází v blízkosti metra Pankrác (C) v ulici Budějovická. Snadno se tak k nám dostanete jak MHD (stanice Zelená liška), tak autem (parkování je možné buď v okolních ulicích). V okolí je řada restaurací, do kterých chodíme na oběd - zamířit můžeme do sousedící Pizzerie O sole mio, Coolny, Husy a na řadu dalších míst. Hlady tak určitě strádat nebudete.

Moderní kanceláře - openspace

Na začátku roku 2016 jsme se přestěhovali do nových, námi navrhnutých kanceláří. Kanceláře máme moderní, reprezentativní a příjemně se nám tu pracuje. Místnost je rozdělena na dva velké openspace, takže i při stále se zvyšujícím počtu kolegů se sem všichni pohodlně vejdeme. Co ale považujeme za velkou výhodu je naše velká terasa. Ta se táhne přes celé prostory. Máme tu zahradní nábytek, gril a tak můžeme pracovat nejen z kanceláře, ale i s výhledem na Prahu. Pro jednání s klienty máme k dispozici dvě malé a jednu velkou zasedací místnost. Ve velké zasedačce se pořádají školení a workshopy, takže i klienti vidí naše zázemí.

Výhled na Pankrác z ACOMWARE

Kuchyňka a chill-out zóna

Součástí našich kanceláří je také prostorná kuchyň, ve které je k dispozici mimo jiné automat na kávu. Můžete si zobnout drobného občerstvení, jako jsou sušenky, čokolády a ovoce. Pokud si rádi vaříte, máte k dispozici plnou výbavu (troubu s varnou deskou), takže hurá do toho! Samozřejmostí je i lednice, mikrovlnka trouba i sada nádobí.

Protože jsme parta mladých lidí a rádi se společně bavíme, ale i odpočíváme, máme k dispozici relax zónu. Tou jsou součástí fatboye a nesmí chybět ani televize. Naše prostory zažily již několik akcí (ať už sportovního nebo vařícího charakteru), takže máme na vlastní kůži vyzkoušeno, že jsou stvořeny jak pro promítání hokeje (ve velké jednací místnosti na projektoru), tak i pro nějakou tu párty :-)

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*