Na projektu se podílejí

Petr Cikán Head of Email Marketing
Petr pracuje jako Head of Email Marketing. Řídí oddělení e-mailingu a stará se o vybrané klienty. Na své pozici využívá bohatých zkušeností z e-commerce a marketingu, které získává již od roku 1999.

Jakub Malý Senior Email Marketing Specialist
Kuba pracuje na pozici Senior Email Marketing Specialist, má na starosti tvorbu newsletterů pro naše klienty i následnou rozesílku přes pokročilý nástroj Silverpop.

Naše kampaň založená na předpovědi počasí vyhrála v soutěži WebTop100

 

Odbornou porotu pod vedením Luboše Plotěného zaujala v soutěži WebTop100 naše kampaň pro e-shop HUDY, která rozesílá jednotlivým příjemcům personalizované newslettery s ohledem na počasí. Podle toho, zda se blíží déšť, sníh, horko nebo silnější vítr, nabízí e-shop svým zákazníkům adekvátní oblečení. E-mail zohledňuje také to, co si zákazník v poslední době prohlížel, nebo ho oslovuje e-mailem. Kreativa je upravována také podle pohlaví adresáta.

 

 

Open rate u rozesílek založených na předpovědi počasí byla do o 30 % vyšší než u ostatních newsletterů, které HUDY posílá. Z hlediska tržeb, návštěvnosti i výše průměrné objednávky jde dokonce o 3. nejúspěšnější e-mailovou kampaň e-shopu.

WebTop100 každoročně oceňuje nejlepší digitální projekty v desíti různých kategoriích. Vybírá přitom z více než 200 přihlášených projektů. V loňském ročníku se naše kampaně pro klienty UrbanStore.cz a TESCOMA umístily na prvních dvou místech v kategorii e-mailových kampaní.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*