Na projektu se podílejí

Ondřej Klega Business Development
Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

Tereza Bokotejová E-commerce Consultant
Tereza pracuje jako E-commerce Consultant, v oboru online marketingu se pohybuje již 8 let a má největší zkušenosti zejména z oblasti PPC, Facebooku a kompletní správy webů. Poslední rok se také věnovala mailingu.

KOH-I-NOOR: Podpora brandu v zahraničí zvýšila prodeje

Na podzim 2015 jsme pro českého výrobce KOH-I-NOOR realizovali kampaň zaměřenou na podporu značky. Ta přispěla nejen ke zvýšení povědomí o značce, ale vedle také k zvýšení prodejů o 29 %.

Společnost KOH-I-NOOR nás oslovila v létě 2015 s požadavkem na vytvoření digitální strategie pro zahraniční trhy. Cílem této strategie mělo být posílení povědomí o společnosti v zahraničí a to zejména formou propagace vybraných produktových řad.

Klientovi jsme ve spolupráci s Google navrhli strategii kombinující výkonnostní formáty v obsahové a vyhledávací síti s video formáty na YouTube:

  1. Obsahová a vyhledávací kampaň: hlavním cílem bylo získat návštěvnost na vybranou landing page
  2. Video kampaň YouTube: klíčovou metrikou byl zásah (dokončené zhlédnutí)

První kampaň zaměřená na polský trh proběhla v termínu od 14. 9. 2015 do 26. 10. 2015 s plánovaným rozpočtem více než půl milionu Kč.

Výsledkem kampaní byl nejen meziroční růst prodejů o 29 % v kamenných prodejnách, ale také růstu známosti značky o 14,4 %. Díky němu se značka KOH-I-NOOR umístila na prvním místě coby nejznámější brand ve svém oboru.

 

Více informací najdete v infografice pod tímto textem.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*