Individuální školení copywritingu

Text je nezbytným pomocníkem pro orientaci zákazníka na e-shopu i pro jeho nákupní rozhodování. Slouží také jako vodítko pro vyhledávacího robota. Jak ale napsat skvělý text, který bude vhodný pro oba účely? Školení copywritingu Vás seznámí s principy psaní kvalitních webových textů. Dozvíte se, jak psát texty přívětivé nejen pro zákazníky, ale také pro vyhledávače. Na konkrétních příkladech uvidíte, jak mají vypadat jednotlivé texty na e-shopu. Nezapomeňte, také text prodává.

Doporučená témata pro invidividuální školení copywritingu:

 • Seznamte se s copywritingem
 • Struktura a stavba textu - zaměřeno na texty pro e-shop, jaká jsou jejich specifika?
 • Texty a čtenář – specifika internetového prostředí. Jak texty napsat tak, aby zaujaly?
 • Copywriting a SEO – jak spolu souvisí?
 • Zaměřeno na: článek, popisek produktu, atp.

Proč přijít na individuální školení copywritingu?

 • Dozvíte se, jak změnit texty v efektivního prodavače

  Seznámíte se se základními pravidly pro psaní poutavých textů, které dokáží změnit návštěvníka v zákazníka. Současně se s Vámi lektoři podělí o vlastní tipy a osvědčené postupy. Naučíte se psát titulky, popisky i články. 

 • Budou se Vám věnovat specialisté z oboru

  Naši lektoři jsou profesionálními copywritery, kteří mají teoretické znalosti podpořené praxí v podobě tisíců normostránek. Předají Vám tedy znalosti, které sami dennodenně využívají při tvorbě čtivých marketingových textů.

 • Školení Vám individuálně přizpůsobíme

  Školení pro Vás bude vytvořené na míru - s ohledem na Vaše dosavadní zkušenosti, počet posluchačů i na Vaše produkty. V průběhu budete mít dostatek prostoru pro otázky i pro řešení konkrétních problémů.

 • Zaměříme se na Vaše www stránky
  Teorii Vám lektoři srozumitelně vysvětlí na příkladech z Vašeho webu. Taktéž při praktické tvorbě se budeme pohybovat v tématické oblasti Vašeho podnikání, a tak vytvořené texty rovnou budete moct použít.


Spojte se s námi

*

*

*Zadané údaje podléhají zákonu o ochraně osobních údajů 101/2000 sb. Odesláním souhlasíte se zasláním informací od ACOMWARE, s.r.o.

Školí Vás

Lucie Křivská Content Specialist
Lucie pracuje jako Content Specialist. Texty jsou důležitou součástí webového obsahu a Lucka patří mezi naše specialisty, kteří se věnují jeho tvorbě. Specializuje se na copywriting a obsahovou strategii.

Na školení byli

Máte dotaz ke školení?

Telefon: (+ 420) 737 289 119

Ohlasy ze školení

Se školením od společnosti ACOMWARE jsme byli velmi spokojeni, dozvěděli jsme se řadu nových informací a poznatků.

David Hájek AXA ASSISTANCE, AXA Group


Děkuji za vynikající školení, slečna lektorka jej měla připravené do posledního detailu. Dozvěděl jsem se řadu nových informací i praktických tipů, které jistě v budoucnu uplatním. Formu i obsah prezentace hodnotím na jedničku s hvězdičkou :)

Ondřej Michal Copywriter, Marimex CZ