Analyzujte efektivně data z Google Analytics

 

Školení proběhlo 27. června 2013, nicméně můžete si vybrat z bohaté nabídky dalších školení a workshopů, které pro Vás připravujeme.

 


Google Analytics je nejpoužívanější nástroj webové analytiky. Měří návštěvnost, zdroje, vyhodnocuje efektivitu reklamních kampaní, konverze a mnoho dalších zajímavých informací. Složité statistické výstupy mohou být ale často matoucí a ne všechny jsou zrovna pro Vás užitečné. Vytěžte z tohoto bezplatného efektivního nástroje maximum! Ukážeme Vám, jak na to!

 

Proč přijít na školení:

Poradíme Vám, jak službu nastavit tak, aby pracovala přesně tak, jak potřebujete. Přijďte a nechte si poradit od odborníků! Co se na školení mimo jiné dozvíte?

  • Shrnující přehledy: Poradíme Vám, jak v přehledech najdete užitečné informace. Zjistíte, jak v grafech a ukazatelích najdete přesně to, co hledáte.
  • Vlastní přehledy: Odkryjí Vám informace pro hlubší zamyšlení. Ukážeme Vám, jak vytvářet, ukládat a upravovat vlastní přehledy, které informace je vhodné sledovat a jak s nimi naložit.
  • Segmentace a její využití: Poradíme Vám, jak nastavit segmenty a zkratky, které zrychlí práci a ukážou nová a užitečná data. Použití segmentů pro historický provoz Vám pomůže vylepšit budoucí kampaně.
  • Nedokončená objednávka: Jak určit její hodnotu?
  • User experience: Jak lze využít výstupy k analýze Vašeho zákazníka a objednávkového postupu? Poznejte svého zákazníka a zvyšte svůj obrat!
  • Propojení s Google Adwords a Webmaster Tools: Maximalizujte efektivitu své práce! Propojení Google služeb představuje snadnou cestu k působivým výsledkům.

 

Nenechte se převálcovat konkurencí a využívejte dostupné informace, které máte přímo pod nosem, na maximum!

 

Pro koho je školení vhodné:

Školení je určeno pokročilejším uživatelům Google Analytics.

 

Všechny termíny již vypršely. Zkuste si ale vybrat jiné školení nebo workshop z naší nabídky.

Školí Vás

Antonín Šebík PPC Specialist & Web Analyst
Tonda pracuje jako Web Analyst, má rozsáhlé zkušenosti s webovou analytikou a dalších oborů online marketingu, zejména PPC.

Máte dotaz ke školení?

Telefon: (+ 420) 737 289 119

Ohlasy ze školení

Na školení Google Analytics bylo nejlepší, že jsme se mohli bavit naprosto konkrétně. Obsah byl přesně přizpůsoben našim požadavkům a pokud sleduji čísla vlastního eshopu, je to mnohem přínosnější než obecné příklady. Zároveň jsme na školení dostali k údajům ihned doporučení, co se kde dá zlepšit a jak. Pan Penkala, který nás školil, je navíc sám aktivním fotografem, a tak problematika řešená v eshopu s fotoaparáty mu osobně byla podle všeho blízká. Navíc se umí na celou věc podívat s nadhledem a neuvažuje pouze o eShopu, ale zamýšlí se i nad propojením s kamennou prodejnou, což pro nás bylo velice důležité.

Martin Vachata FotoŠkoda