Náš spíkr na konferenci

Jan Penkala Business Development
Jan Penkala má v Acomware na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů. Díky svým více než desetiletým zkušenostem v oboru má také na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce.

7 technik, které nakopnou emailový marketing

Emailový marketing je pro spoustu e-shopů jistým zdrojem obratů, se kterým ale nezachází příliš chytře. Co udělat pro to, aby se posunuly od bezadresné rozesílky propagačních emailů dle metody „čím víc, tím líp“, k efektivní personifikované nabídce?

 

Jenda Penkala vám představí 7 programů, které pomohou lépe reagovat na potřeby zákazníků a které zvýší obraty z emailingu (čísla z ČR i ze zahraničí). Motto: Tuhá konkurence si žádá jednání v rukavičkách – s Vašimi zákazníky.

Proč přijít na tento workshop?

Jenda je lídrem našich specialistů a zároveň má na starosti službu inteligentní emailing.

Za několik posledních let pracoval pro významné české retailisty a e-shopy (Astratex.cz, Expert ČR, Thomas Cook, Tescoma, Kytary.cz a další). 

Díky svým sedmiletým zkušenostem  v oboru má na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailisty na poli e-commerce. Svoji práci zaměřuje především na tvorbu marketingových strategií, business poradenství, analytiku a komunikaci se zákazníkem.

Přečtěte si jeho případovou studii e-shopu Conrad Electronic - zvýšení obratu z emailových kampaní o 56 % za pouhé 3 měsíce.

 

Workshop na Marketing Festivalu již tento pátek - od 16:00 do 18:00, hlásit se můžete zde: http://www.marketingfestival.cz/cs/workshop/jan-penkala

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*