Na projektu se podílejí

Jan Penkala Business Development
Jenda byl od února 2014 do dubna 2018 výkonným ředitelem naší společnosti, zodpovídal tak za směrování, řízení ACOMWARE a tvorbu strategie. Aktuálně má na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů.

Evropská značka Conrad Electronic zvýšila obrat z emailingu o 56 %

Evropská značka chytrých nápadů zvýšila obrat z B2C emailingu o 56 %, navzdory počtu odeslaných emailů. Díky automatizovaným programům jsme získali stovky nových zákazníků, zvýšili open rate i click rate a využili reaktivační proces k obnovení "mrtvých" kontaktů. 

Kromě správného nastavení skórovacího modelu jsme vytvořili welcome program na získávání nových zákazníků. Novinkou pak byly automatizované emaily rozesílané na základě chování zákazníka. 

U automatizovaných emailů jsme dosáhli open rate až 70 %, míry prokliku až 50 %, přičemž konverzní poměr těchto kampaní je 7,5x vyšší než u běžné rozesílky. 

Více informací se dočtete ve studii, kterou pro Vás připravili naši emailoví specialisté Jan Penkala a Pavel Vondruška. Celou studii ve formátu PDF si můžete stáhnout zde

Chcete se o této problematice dozvědět více, nad daty Vašeho e-shopu? Neváhejte a přihlaste se na naše individuální školení inteligentního emailingu.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*