Z fandovství si založil e-shop se snowboardy. Dnes má obrat přes 100 milionů Kč

Praha, 21. května 2014 – Roman Blažek v roce 2000 otevřel první e-shop prodávající snowboardy. Dnes má jeho firma obrat přes 100 milionů Kč, prodává cenově dostupné snowboardy pod vlastní značkou Westige a úspěšně expandovala do 11 zemí světa. Jak to dokázal? Roman Blažek to prozradí osobně v druhém dílu moderované diskuse Eshopista.

Před 14 lety zachytil Roman Blažek boom snowboardingu.  Z fandovství si v roce 2000 otevřel kamennou prodejnu a jako první v republice začal s internetovým prodejem sportovních potřeb na Snowboards.cz. Na trh přinesl to, po čem byl hlad – cenově dostupné snowboardy pod vlastní značkou Westige. V době krize investoval do skladů i logistiky a dnes má i díky tomu zastoupení v 11 státech. Z jeho e-shopu Snowboards.cz se stal stomilionový byznys.

Podobně jako u první moderované diskuse Eshopista nabídne také jeho pokračování 5. června v Praze inspirativní příběh úspěšného internetového podnikatele. Roman Blažek v moderované diskusi prozradí, jakým způsobem vybudoval svůj internetový obchod a proč se v době krize rozhodl – na rozdíl od řady konkurenčních projektů – dále investovat a expandovat. Díky konceptu otevřené diskuse zodpoví také veškeré dotazy publika.

Magdalena Divišová z pořádající společnosti ACOMWARE k tomu dodává: „Roman Blažek dokázal to, o čem mnoho lidí na internetu sní – sám vybudovat velký a úspěšný byznys. Do naší diskuse jsme jej pozvali, protože podrobnosti jeho životního příběhu jsou skutečně inspirativní. Na akci navíc poprvé prozradí, jakým způsobem se chce stát největším českým e-shopem se sportovním zbožím. Půjde o docela nečekané odhalení.“

Registrace k účasti v moderované diskusi Eshopista je otevřena do 3. června. Registrovat se můžete zde.

 

O projektu Eshopista.cz

Eshopista je otevřenou diskusní platformu, která přináší praktické zkušenosti internetových podnikatelů. Díky konceptu moderované diskuse 1 na 1 nabídne unikátní pohled na úspěšné i neúspěšné příběhy diskutujících, které doposud nebyly veřejně prezentovány. Posluchač díky tomu získá nejen inspiraci pro vlastní podnikání, ale především konkrétní poznatky o fungování české e-commerce.

 

Partneři projektu

Organizátorem projektu je konzultační společnost ACOMWARE, hlavními partnery Asociace pro elektronickou komerci a nákupní rádce Heureka.cz. Dalšími partnery projektu jsou společnosti NetDirect, DPD, OnlinePeople, Pria, Programia, Uloženka, Oxy Online, Sunlight systems, Praguebest digital agency a Logio.

Kontakt

Magdaléna Divišová

Marketing manager

Mobil: 733 129 272

E-mail: magdalena.divisova@acomware.cz

cs_CZCZ