Z fandovství si založil e-shop se snowboardy. Dnes má obrat přes 100 milionů Kč

Praha, 21. května 2014 – Roman Blažek v roce 2000 otevřel první e-shop prodávající snowboardy. Dnes má jeho firma obrat přes 100 milionů Kč, prodává cenově dostupné snowboardy pod vlastní značkou Westige a úspěšně expandovala do 11 zemí světa. Jak to dokázal? Roman Blažek to prozradí osobně v druhém dílu moderované diskuse Eshopista.

 

Před 14 lety zachytil Roman Blažek boom snowboardingu.  Z fandovství si v roce 2000 otevřel kamennou prodejnu a jako první v republice začal s internetovým prodejem sportovních potřeb na Snowboards.cz. Na trh přinesl to, po čem byl hlad – cenově dostupné snowboardy pod vlastní značkou Westige. V době krize investoval do skladů i logistiky a dnes má i díky tomu zastoupení v 11 státech. Z jeho e-shopu Snowboards.cz se stal stomilionový byznys.

Podobně jako u první moderované diskuse Eshopista nabídne také jeho pokračování 5. června v Praze inspirativní příběh úspěšného internetového podnikatele. Roman Blažek v moderované diskusi prozradí, jakým způsobem vybudoval svůj internetový obchod a proč se v době krize rozhodl – na rozdíl od řady konkurenčních projektů – dále investovat a expandovat. Díky konceptu otevřené diskuse zodpoví také veškeré dotazy publika.

Magdalena Divišová z pořádající společnosti ACOMWARE k tomu dodává: „Roman Blažek dokázal to, o čem mnoho lidí na internetu sní – sám vybudovat velký a úspěšný byznys. Do naší diskuse jsme jej pozvali, protože podrobnosti jeho životního příběhu jsou skutečně inspirativní. Na akci navíc poprvé prozradí, jakým způsobem se chce stát největším českým e-shopem se sportovním zbožím. Půjde o docela nečekané odhalení.“

Registrace k účasti v moderované diskusi Eshopista je otevřena do 3. června. Registrovat se můžete zde.

 

O projektu Eshopista.cz

Eshopista je otevřenou diskusní platformu, která přináší praktické zkušenosti internetových podnikatelů. Díky konceptu moderované diskuse 1 na 1 nabídne unikátní pohled na úspěšné i neúspěšné příběhy diskutujících, které doposud nebyly veřejně prezentovány. Posluchač díky tomu získá nejen inspiraci pro vlastní podnikání, ale především konkrétní poznatky o fungování české e-commerce.

  • 120 minut moderované diskuse 1 na 1
  • Jeden známý eshopista a jedno hlavní velké téma + vaše dotazy
  • Přibližujeme velké příběhy – sledujte videa, rozhovory a články
  • Networking mezi leadery eshopů a partnery projektu

 

Partneři projektu

Organizátorem projektu je konzultační společnost ACOMWARE, hlavními partnery Asociace pro elektronickou komerci a nákupní rádce Heureka.cz. Dalšími partnery projektu jsou společnosti NetDirect, DPD, OnlinePeople, Pria, Programia, Uloženka, Oxy Online, Sunlight systems, Praguebest digital agency a Logio.

 

Kontakt

Magdaléna Divišová

Marketing manager

Mobil: 733 129 272

E-mail: magdalena.divisova@acomware.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*