Videopozvánka: Roman Blažek (Snowboards.cz)

Jak 100milionovou „one-man show“ provézt těžkou krizí?  Kam investovat, když ostatní krachují? Jak vlastní značkou dát trhu přesně to, co potřebuje?  Jak největší český snowboard e-shop plánuje expanzi do EU? 

Omlouváme se, ale ze závažných důvodů byl červnový mítink s Eshopistou přesunutý na září. O přesném termínu Vás budeme informovat, děkujeme za pochopení.

Boom skončil, ale prodáváme dál! 

Největší tuzemský eshop s potřebami pro snowboardy zažil ve své historii ostrý free-ride.

Před 14 lety zachytil Roman Blažek boom snowboardingu.  Otevřel kamennou prodejnu a jako první v republice začal s internetovým prodejem sportovních potřeb ve Snowboards.cz. Dařilo se mu. Na trh přinesl to, po čem byl hlad – cenově dostupné snowboardy, pod vlastní značkou Westige.  Ze Snowboards.cz se brzy stal stomilionový byznys. Čtyři roky zpátky se ale prodeje zpomalily vlivem krize, Češi začali zkoušet adrenalinové sporty a poptávka po snowboardech slábla.  V době kdy konkurence krachovala, začal Blažek investovat – do skladů, logistiky, produktů – a krizi na trhu ustál. Nyní má zastoupení v 11 státech a s investorem chystá expanzi do celé EU.

Neváhejte a přijďte na druhé setkání s eshopistou, které se uskuteční 5. června v Praze. Pro uplatnění 20% slevy využijte kódu acomware-02-mnb. Registrovat se můžete zde: https://www.eshopista.cz/akce/roman-blazek-snowboards-cz-64

 

Roman Blažek

Bývalý  snowboardový závodník si v miléniovém roce 2000 z „fandovství“otevřel kamennou prodejnu snowboardů a snowboardových potřeb ve Vrchlabí.  O dva roky později nabídl nadšencům pro tento sport něco nedosažitelného – cenově dostupné snowboardy – pod vlastní novou značkou Westige.

Když kamennou prodejnu a vlastní značku snowboardů doplnila možnost nakupovat zboží na internetu, první český online prodejce snowboardových potřeb byl na světě.

Roman Blažek stál v čele největšího českého snowboardingového eshopu Snowboards.cz přes 13 let, ač – jak sám říká – není žádný marketingový odborník, dokázal ze své „100milionové one-man show“ vybudovat eshop, který má ambice dobýt EU.

 

Snowboards.cz, Sportmall.cz

logo-snb

První online prodejce sportovních potřeb začal působit na českém internetu v roce 2000, kdy vznikla společnost AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o.

Ta v současné době provozuje eshop v České republice, na Slovensku, v Rakousku, Německu a Polsku a plánuje expanzi do celé EU.  Ve všech zemích, ve kterých aktuálně působí, se SNOWBOARD1 pyšní velkým množstvím spokojených zákazníků, a to díky bezkonkurenční cenové politice, službám a servisu, který nákup zboží doprovází. Svým zákazníkům také od počátku nabízí produkty vlastní značky Westige.

Od roku 2009 AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o. provozuje také eshop Sportmall.cz.

cs_CZCZ