Moderátoři akce

Magdaléna Divišová Business Development
Magda má na starosti projekt Eshopista a zároveň působí jako CEO Online People.

Jan Svoboda Business Development
Honza je zakladatelem společnosti NetDirect. V ACOMWARE se věnuje především e-commerce partnerům a strategicky dohlíží na interní projekty.

Videopozvánka: Roman Blažek (Snowboards.cz)

Jak 100milionovou „one-man show“ provézt těžkou krizí?  Kam investovat, když ostatní krachují? Jak vlastní značkou dát trhu přesně to, co potřebuje?  Jak největší český snowboard e-shop plánuje expanzi do EU? 

 

Omlouváme se, ale ze závažných důvodů byl červnový mítink s Eshopistou přesunutý na září. O přesném termínu Vás budeme informovat, děkujeme za pochopení.

 

 

Boom skončil, ale prodáváme dál! 

Největší tuzemský eshop s potřebami pro snowboardy zažil ve své historii ostrý free-ride.

Před 14 lety zachytil Roman Blažek boom snowboardingu.  Otevřel kamennou prodejnu a jako první v republice začal s internetovým prodejem sportovních potřeb ve Snowboards.cz. Dařilo se mu. Na trh přinesl to, po čem byl hlad - cenově dostupné snowboardy, pod vlastní značkou Westige.  Ze Snowboards.cz se brzy stal stomilionový byznys. Čtyři roky zpátky se ale prodeje zpomalily vlivem krize, Češi začali zkoušet adrenalinové sporty a poptávka po snowboardech slábla.  V době kdy konkurence krachovala, začal Blažek investovat – do skladů, logistiky, produktů – a krizi na trhu ustál. Nyní má zastoupení v 11 státech a s investorem chystá expanzi do celé EU. 

Neváhejte a přijďte na druhé setkání s eshopistou, které se uskuteční 5. června v Praze. Pro uplatnění 20% slevy využijte kódu acomware-02-mnb. Registrovat se můžete zde: http://www.eshopista.cz/akce/roman-blazek-snowboards-cz-64

 

Roman Blažek

Bývalý  snowboardový závodník si v miléniovém roce 2000 z „fandovství“otevřel kamennou prodejnu snowboardů a snowboardových potřeb ve Vrchlabí.  O dva roky později nabídl nadšencům pro tento sport něco nedosažitelného – cenově dostupné snowboardy – pod vlastní novou značkou Westige.

Když kamennou prodejnu a vlastní značku snowboardů doplnila možnost nakupovat zboží na internetu, první český online prodejce snowboardových potřeb byl na světě. 

Roman Blažek stál v čele největšího českého snowboardingového eshopu Snowboards.cz přes 13 let, ač – jak sám říká – není žádný marketingový odborník, dokázal ze své „100milionové one-man show“ vybudovat eshop, který má ambice dobýt EU.

 

Snowboards.cz, Sportmall.cz

První online prodejce sportovních potřeb začal působit na českém internetu v roce 2000, kdy vznikla společnost AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o.


Ta v současné době provozuje eshop v České republice, na Slovensku, v Rakousku, Německu a Polsku a plánuje expanzi do celé EU.  Ve všech zemích, ve kterých aktuálně působí, se SNOWBOARD1 pyšní velkým množstvím spokojených zákazníků, a to díky bezkonkurenční cenové politice, službám a servisu, který nákup zboží doprovází. Svým zákazníkům také od počátku nabízí produkty vlastní značky Westige.


Od roku 2009 AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o. provozuje také eshop Sportmall.cz. 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*