Ve 3. ročníku se Eshopista podívá za hranice. Slibuje více networkingu

Praha, 21. dubna 2016 – Diskusní a networkingová platforma Eshopista se v rámci 3. ročníku poprvé chystá do zahraničí. Vedle pravidelných pražských setkání se vůbec poprvé uskuteční také v Bratislavě. Ještě na jaře se hosty této akce stanou lídři společností Miton, Martinus.sk nebo Slevomat.cz.

Za první dva roky se v rámci platformy Eshopista představilo více než 20 osobností české e-commerce scény, jejichž příběhy si přišlo poslechnout přes 2 500 návštěvníků. „V novém ročníku chceme posílit především vzdělávací a networkingový prvek naší akce,“ říká Ondřej Klega, Head of Marketing ve společnosti ACOMWARE, která je hlavním organizátorem Eshopisty. Klega prozrazuje také další novinky: „V květnu se poprvé vydáme do zahraničí, konkrétně do Bratislavy, kde podrobně představíme příběh největšího slovenského internetového knihkupectví Martinus.sk. Jeho zajímavostí je, že se mu jako jednomu z mála slovenských e-shopů dobře daří také na českém trhu.

O měsíc dříve budou hosty Eshopisty spolumajitelé úspěšné společnosti Miton. Ti se představí 27. dubna v Hotelu Barceló v Praze. Na červen je pak plánováno setkání se zástupci Slevomat.cz. „Vybrané akce letos přesuneme do atraktivnějších prostor. Například setkání se Slevomatem se uskuteční v Cargo Gallery na lodi Niké, která kotví v Praze na náplavce,“ prozrazuje Klega. Na oficiální program naváže nově také neformální networkingový večer. Návštěvníci akce tak budou mít unikátní možnost setkat se a diskutovat nejen s hlavním hostem, ale také dalšími osobnostmi české e-commerce, které Eshopistu pravidelně navštěvují.

Na podzim plánuje ACOMWARE spolu s partnery akce také spuštění vlastní vzdělávací platformy pod hlavičkou Eshopista. „Půjde o vzdělávací akademii, která dá začínajícím eshopařům možnost vzdělávat se v různých oblastech e-commerce. Jednotlivé kurzy se proto zaměří nejen na online marketing, ale také na logistiku, technologii a další témata,“ uzavírá Klega.

 

O projektu Eshopista.cz

 

Eshopista je otevřenou diskusní platformou, která přináší praktické zkušenosti internetových podnikatelů. Díky konceptu moderované diskuse nabízí unikátní pohled na úspěšné i neúspěšné příběhy diskutujících, které doposud nebyly veřejně prezentovány. Posluchač díky tomu získá nejen inspiraci pro vlastní podnikání, ale především konkrétní poznatky o fungování české e-commerce.

  • 120 minut moderované diskuse
  • Mezi hosty se objevují největší osobnosti české e-commerce
  • Přibližujeme velké příběhy – sledujte videa, rozhovory a články
  • Networking mezi leadery e-shopů a partnery projektu

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

 

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

 

Relative PR & Consultancy

Tomáš Perman

tel. +420 733 738 810

e-mail: tomas.perman@relativepr.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*