Ve 3. ročníku se Eshopista podívá za hranice. Slibuje více networkingu

Praha, 21. dubna 2016 – Diskusní a networkingová platforma Eshopista se v rámci 3. ročníku poprvé chystá do zahraničí. Vedle pravidelných pražských setkání se vůbec poprvé uskuteční také v Bratislavě. Ještě na jaře se hosty této akce stanou lídři společností Miton, Martinus.sk nebo Slevomat.cz.

Za první dva roky se v rámci platformy Eshopista představilo více než 20 osobností české e-commerce scény, jejichž příběhy si přišlo poslechnout přes 2 500 návštěvníků. „V novém ročníku chceme posílit především vzdělávací a networkingový prvek naší akce,“ říká Ondřej Klega, Head of Marketing ve společnosti ACOMWARE, která je hlavním organizátorem Eshopisty. Klega prozrazuje také další novinky: „V květnu se poprvé vydáme do zahraničí, konkrétně do Bratislavy, kde podrobně představíme příběh největšího slovenského internetového knihkupectví Martinus.sk. Jeho zajímavostí je, že se mu jako jednomu z mála slovenských e-shopů dobře daří také na českém trhu.

O měsíc dříve budou hosty Eshopisty spolumajitelé úspěšné společnosti Miton. Ti se představí 27. dubna v Hotelu Barceló v Praze. Na červen je pak plánováno setkání se zástupci Slevomat.cz. „Vybrané akce letos přesuneme do atraktivnějších prostor. Například setkání se Slevomatem se uskuteční v Cargo Gallery na lodi Niké, která kotví v Praze na náplavce,“ prozrazuje Klega. Na oficiální program naváže nově také neformální networkingový večer. Návštěvníci akce tak budou mít unikátní možnost setkat se a diskutovat nejen s hlavním hostem, ale také dalšími osobnostmi české e-commerce, které Eshopistu pravidelně navštěvují.

Na podzim plánuje ACOMWARE spolu s partnery akce také spuštění vlastní vzdělávací platformy pod hlavičkou Eshopista. „Půjde o vzdělávací akademii, která dá začínajícím eshopařům možnost vzdělávat se v různých oblastech e-commerce. Jednotlivé kurzy se proto zaměří nejen na online marketing, ale také na logistiku, technologii a další témata,“ uzavírá Klega.

 

O projektu Eshopista.cz

 

Eshopista je otevřenou diskusní platformou, která přináší praktické zkušenosti internetových podnikatelů. Díky konceptu moderované diskuse nabízí unikátní pohled na úspěšné i neúspěšné příběhy diskutujících, které doposud nebyly veřejně prezentovány. Posluchač díky tomu získá nejen inspiraci pro vlastní podnikání, ale především konkrétní poznatky o fungování české e-commerce.

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

 

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

 

Relative PR & Consultancy

Tomáš Perman

tel. +420 733 738 810

e-mail: tomas.perman@relativepr.cz

cs_CZCZ