Jan Svoboda posiluje vedení ACOMWARE a je tváří nového projektu Eshopista.cz

Praha, 27. 4. 2014 – Jan Svoboda, zakladatel a ředitel společnosti NetDirect, jež se v době jeho působení stala největším středoevropským výrobcem e-shopů, získal podíl ve specializované konzultační společnosti ACOMWARE. Naposledy působil ve funkci jednatele společnosti Allegro Group.

 

Jan Svoboda bude mít v nové roli na starosti e-commerce partnery a vybrané interní projekty. Stal se také tváří cyklu moderovaných diskusí Eshopista.cz, které sám moderuje. Jednotlivé díly této diskusní platformy nabídnou návštěvníkům zajímavé příběhy a zkušenosti předních osobností české e-commerce. 

Vyjádření Jana Svobody: „ACOMWARE je dlouhodobě rostoucí společností. Orientuje se na atraktivní segment a poskytuje v něm kvalitní odborné služby. Jako společník budu přispívat k růstu firmy a některých nových aktivit, jako je například zmíněný Eshopista.cz, který odstartoval první diskusí 24. dubna v Praze se 100 účastníky.“ 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

 

ACOMWARE s.r.o. je specializovaná konzultační společnost orientující se na oblast elektronické komerce. Mezi klienty patří významní hráči na trhu – e-shopy i retailisté: Tescoma, Astratex.cz, Yves Rocher, Expert ČR, Oxalis, VašeČočky.cz, Conrad Electronics, CZC.cz a další. Společnost za 10 let pomohla k významnému růstu více než 2 000 internetových projektů.

 

Kontakt

 

Magdaléna Divišová

Marketing manager

Mobil: 733 129 272

E-mail: magdalena.divisova@acomware.cz

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*