Jan Svoboda posiluje vedení ACOMWARE a je tváří nového projektu Eshopista.cz

Praha, 27. 4. 2014 – Jan Svoboda, zakladatel a ředitel společnosti NetDirect, jež se v době jeho působení stala největším středoevropským výrobcem e-shopů, získal podíl ve specializované konzultační společnosti ACOMWARE. Naposledy působil ve funkci jednatele společnosti Allegro Group.

 

Jan Svoboda bude mít v nové roli na starosti e-commerce partnery a vybrané interní projekty. Stal se také tváří cyklu moderovaných diskusí Eshopista.cz, které sám moderuje. Jednotlivé díly této diskusní platformy nabídnou návštěvníkům zajímavé příběhy a zkušenosti předních osobností české e-commerce.

Vyjádření Jana Svobody: „ACOMWARE je dlouhodobě rostoucí společností. Orientuje se na atraktivní segment a poskytuje v něm kvalitní odborné služby. Jako společník budu přispívat k růstu firmy a některých nových aktivit, jako je například zmíněný Eshopista.cz, který odstartoval první diskusí 24. dubna v Praze se 100 účastníky.“

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE s.r.o. je specializovaná konzultační společnost orientující se na oblast elektronické komerce. Mezi klienty patří významní hráči na trhu – e-shopy i retailisté: Tescoma, Astratex.cz, Yves Rocher, Expert ČR, Oxalis, VašeČočky.cz, Conrad Electronics, CZC.cz a další. Společnost za 10 let pomohla k významnému růstu více než 2 000 internetových projektů.

 

Kontakt

Magdaléna Divišová

Marketing manager

Mobil: 733 129 272

E-mail: magdalena.divisova@acomware.cz

cs_CZCZ