Tým ACOMWARE posílil o tři odborníky na e-commerce

Praha, 22. 5. 2014 – Konzultační společnost ACOMWARE posílila svůj tým o tři nové odborníky se specializací na elektronickou komerci a obsah.

Společnost ACOMWARE hlásí tři nové posily. Její interní tým specialistů, který dnes čítá bezmála 30 osob a pracuje pro řadu významných internetových i retailových firem jako Astratex.cz, Expert nebo Tescoma, se nově rozšířil o Ondřeje Smékala na pozici Senior E-commerce Consultant. Ondřej dlouhá léta působil v Seznam.cz, kde pracoval jako konzultant Skliku pro klíčové zákazníky a agentury. Ondřej bude mít v ACOMWARE na starosti nejvýznamnější zákazníky.

Své dlouholeté zkušenosti s českým internetem zužitkuje na nové pozici také Petr Cikán jako Email marketing manager. Petr v roce 1999 vybudoval a 13 let provozoval úspěšný e-shop s elektronikou, kde zajišťoval všechny aktivity včetně emailingu. Na nové pozici se stará o klienty jako je Conrad Electronic ČR, Kytary.cz nebo Tescoma, kterým poskytuje ACOMWARE služby inteligentního emailingu. Posledním nováčkem je Manager pro PR a obsah, kterým se stal Kamil Gric. Ten v minulosti působil v roli novináře v několika významných českých periodikách a v posledních letech se také věnuje vlastním internetovým projektům z oblasti stavebnictví a energetiky.

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní emailing. Mezi naše klienty patří významní hráči na trhu – e-shopy i retailisté: Tescoma, Astratex.cz, Yves Rocher, Expert ČR, Oxalis.cz, VašeČočky, Conrad Electronic, Kytary.cz a další. Za 11 let fungování jsme obsloužili přes 2 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 30 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce také přinášíme klientům řadu případových studií, analýz, školení a workshopů. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli – Eshopista.

 

Kontakt

ACOMWARE

Kamil Gric – Content & PR Manager

Email: kamil.gric@acomware.cz

Telefon: 737 289 527

 

Rubikon PR

Patricie Petruccová

tel: +420 775 929 191

email: patricie.petruccova@rubikonpr.cz

cs_CZCZ