Tým ACOMWARE posílil o tři odborníky na e-commerce

Praha, 22. 5. 2014 – Konzultační společnost ACOMWARE posílila svůj tým o tři nové odborníky se specializací na elektronickou komerci a obsah.  

 

Společnost ACOMWARE hlásí tři nové posily. Její interní tým specialistů, který dnes čítá bezmála 30 osob a pracuje pro řadu významných internetových i retailových firem jako Astratex.cz, Expert nebo Tescoma, se nově rozšířil o Ondřeje Smékala na pozici Senior E-commerce Consultant. Ondřej dlouhá léta působil v Seznam.cz, kde pracoval jako konzultant Skliku pro klíčové zákazníky a agentury. Ondřej bude mít v ACOMWARE na starosti nejvýznamnější zákazníky.

Své dlouholeté zkušenosti s českým internetem zužitkuje na nové pozici také Petr Cikán jako Email marketing manager. Petr v roce 1999 vybudoval a 13 let provozoval úspěšný e-shop s elektronikou, kde zajišťoval všechny aktivity včetně emailingu. Na nové pozici se stará o klienty jako je Conrad Electronic ČR, Kytary.cz nebo Tescoma, kterým poskytuje ACOMWARE služby inteligentního emailingu. Posledním nováčkem je Manager pro PR a obsah, kterým se stal Kamil Gric. Ten v minulosti působil v roli novináře v několika významných českých periodikách a v posledních letech se také věnuje vlastním internetovým projektům z oblasti stavebnictví a energetiky.

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní emailing. Mezi naše klienty patří významní hráči na trhu - e-shopy i retailisté: Tescoma, Astratex.cz, Yves Rocher, Expert ČR, Oxalis.cz, VašeČočky, Conrad Electronic, Kytary.cz a další. Za 11 let fungování jsme obsloužili přes 2 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 30 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce také přinášíme klientům řadu případových studií, analýz, školení a workshopů. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli - Eshopista.

Kontakt

ACOMWARE

Kamil Gric - Content & PR Manager

Email: kamil.gric@acomware.cz

Telefon: 737 289 527

 

Rubikon PR

Patricie Petruccová

tel: +420 775 929 191

email: patricie.petruccova@rubikonpr.cz

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*