Prezentaci přináší

Jan Fencík Performance Advertising Strategist
Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

Snídaně s Adform

Ve čtvrtek 10. října proběhla v našich prostorách snídaně s Adform. Tuto moderní platformu pro nákup a správu reklamních ploch představili Jan Fencík z Acomware a Jakub Novotný z české pobočky Adform.

Podívejte se na Honzovu prezentaci a na fotky z akce. V nejbližší době budeme pro úspěch akci opakovat - proto nás sledujte, ať Vám nic neunikne! Můžete také využít individuálního školení Adform, které jsme pro Vás připravili.

V čem jsou největší výhody správy kampaní v Adformu? Adform je jedním z nejmodernějších ástrojů pro adserving,  v současně době nabízí remarketing a dynamický remarketing v síti Double Click, bannerové kampaně nakoupené aukční formou v různých reklamních sítích, retargeting na Facebooku a mnoho dalšího.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*