Online marketing

Neuteče vám ani halíř. Postaráme se, aby byly vaše služby a produkty tam, kde je lidé hledají. Efektivně a profesionálně.

Co vám naše práce přinese?

Komplexní strategii

Myslíme na všechno. Sestavíme vám kompletní strategii sociálních sítí, online marketingu i zbožových srovnávačů.

Vyšší příjmy

Dostaneme vás k zákazníkům a zvýšíme vaše prodeje. Správně nastavený online marketing je totiž nejúčinnější cestou k prodejům.

Povědomí značky

Uděláme z vaší značky hvězdu. Pomocí sociálních sítí a dalších marketingových nástrojů se postaráme o vaši popularitu.

Společně s jedním z našich specializovaných týmů vytyčíme komplexní strategii online marketingu. Pomocí nejnovějších nástrojů a formátů vám pomůžeme dosáhnout cílů, zvýšíme vaše prodeje i povědomí značky.

Konktaktovat
Petra Pacáková
Head of Performance

Jak toho dosáhneme?

Analýza a strategie

Jsme analytičtí. Pochopíme váš produkt i zákazníky a sestavíme strategii k dosažení vašich cílů. Najdeme správný kanál, nastavíme cíle, vybereme formáty kreativ a zvolíme způsob optimalizace.

Výběr týmu

Na základě strategie sestavíme správný tým specialistů. Ať už se jedná o sociální sítě, webovou a datovou analytiku, PPC kampaně nebo zbožové srovnávače, zajistíme vašemu projektu ty správné lidi.

Kreativní konzultace

Probereme s vámi vaši kreativní prezentaci a navrhneme

Realizace kampaní

Připravíme vám e-mailing na klíč. Vytvoříme unikátní styl vašich e-mailů a postaráme se, aby si je vaši zákazníci pohodlně přečetli na počítači i telefonu. Od textů přes grafiku a kódování až po vyhodnocení.

Správa a optimalizace

Z našich školení si odnesete užitečné informace, díky nimž se budete umět sami postarat o e-mailovou komunikaci ve vaší firmě.

Věříme prověřeným technologiím

Kdo se o vás postará

cs_CZCZ