Naši spíkři na konferenci

Jan Penkala Business Development
Jenda byl od února 2014 do dubna 2018 výkonným ředitelem naší společnosti, zodpovídal tak za směrování, řízení ACOMWARE a tvorbu strategie. Aktuálně má na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů.

Ondřej Klega Business Development
Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

ShopRoku 2012

shop roku 2012 - afterparty

13.9.

Stará čistírna, Praha

Konference, která přinesla neobvyklý mix workshopů a přednášek, spojená s galavečerem při vyhlášení výsledků Cena popularity a Cena kvality - hlasovalo více než 1,8 milionu zákazníků.

Více fotografií zde.

 

 

 

 


 

Jan Penkala na shop roku 2012Témata a přednášející

Akce přivítala více než 300 účastníků, kteří se mohli zúčastnit nezvykle velkého počtu workshopů, které doprovázely přednášky. Na nich vystoupili např. Martin Kasa, Jiří Hlavenka, David Špinar nebo Jakub Havrlant.

Kompletní program, řečníci a více o akci zde.

 

 

 

 


 

 

případová studie armed.cz na shoproku 2012

Naše téma na konferenci ShopRoku 2012

Ondřej Klega - Případová studie Armed.cz – otevření kamenné prodejny a multikanálový prodej.

Jan Penkala - workshop Jak na multikanálový prodej.

 

 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*