Seznam.cz vítězem prvního ročníku turnaje O pohár Eshopisty

Praha, 21. srpna 2015 – Ve čtvrtek se v Praze uskutečnil první ročník fotbalového turnaje O pohár Eshopisty, největší letní e-commerce akce probíhající pod záštitou diskusní platformy Eshopista. Turnaj, kterého se zúčastnila řada osobností české internetové scény, nakonec ovládl tým Seznam.cz vedený generálním ředitelem Pavlem Zimou.

Největší letošní letní e-commerce akce přilákala do areálu na Hrabákově ulici v Praze 18 týmů a další desítky fanoušků a diváků. V turnaji, který byl odehrán ve třech základních skupinách s následným play-off, zvítězil tým Seznam.cz. Na druhém místě se umístila společnost SIKO, na třetím pak Ford. Tým pořadatelské společnosti ACOMWARE skončil na 8. místě.

Na hřišti se v dresu svých firem objevila řada významných osobností – vedle Pavla Zimy z vítězného týmu Seznam.cz například generální ředitel společnosti Ford Jan Laube, Tomáš Braverman z Heureka.cz, Václav Štrupl z Bonami.cz nebo Martin Kasa z Pilulka.cz. Trofej pro nejlepšího střelce si odnesl Jiří Viták ze společnosti SIKO, nejlepším brankářem byl vyhlášen Lukáš Židek z oXy Online, který v průběhu turnaje nepustil za svá záda jediný gól.

Celkové pořadí turnaje:

 1. Seznam.cz
 2. SIKO
 3. Ford
 4. DPD
 5. s31.cz
 6. Skrz.cz
 7. AITOM
 8. ACOMWARE
 9. Pilulka.cz
 10. ZOOT
 11. DámeJídlo.cz
 12. Kytary.cz
 13. oXy Online
 14. Heureka.cz
 15. Webmium
 16. Bonami + Slevomat
 17. Twisto.cz
 18. Zásilkovna

O projektu Eshopista.cz

Eshopista je otevřenou diskusní platformu, která přináší praktické zkušenosti internetových podnikatelů. Díky konceptu moderované diskuse 1 na 1 nabídne unikátní pohled na úspěšné i neúspěšné příběhy diskutujících, které doposud nebyly veřejně prezentovány. Posluchač díky tomu získá nejen inspiraci pro vlastní podnikání, ale především konkrétní poznatky o fungování české e-commerce.

Partneři projektu

Organizátorem projektu je konzultační společnost ACOMWARE, hlavními partnery Asociace pro elektronickou komerci a nákupní rádce Heureka.cz. Dalšími partnery projektu jsou společnosti Ford, Komerční banka, Cígler software, DPD, Skrz.cz, OnlinePeople, Twisto, Programia, Zásilkovna, oXy Online, Shopsys, VIVnetworks, Monkey Data, VS Hosting.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Mezi naše klienty patří významní hráči na trhu – e-shopy i retailisté: Tescoma, Astratex.cz, Yves Rocher, Expert ČR, Oxalis.cz, VašeČočky, Conrad Electronic, Kytary.cz a další. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 45 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Rubikon PR

Patricie Petruccová

tel: +420 775 929 191

email: patricie.petruccova@rubikonpr.cz

cs_CZCZ