Seznam.cz vítězem prvního ročníku turnaje O pohár Eshopisty

Praha, 21. srpna 2015 – Ve čtvrtek se v Praze uskutečnil první ročník fotbalového turnaje O pohár Eshopisty, největší letní e-commerce akce probíhající pod záštitou diskusní platformy Eshopista. Turnaj, kterého se zúčastnila řada osobností české internetové scény, nakonec ovládl tým Seznam.cz vedený generálním ředitelem Pavlem Zimou.

 

Největší letošní letní e-commerce akce přilákala do areálu na Hrabákově ulici v Praze 18 týmů a další desítky fanoušků a diváků. V turnaji, který byl odehrán ve třech základních skupinách s následným play-off, zvítězil tým Seznam.cz. Na druhém místě se umístila společnost SIKO, na třetím pak Ford. Tým pořadatelské společnosti ACOMWARE skončil na 8. místě.

Na hřišti se v dresu svých firem objevila řada významných osobností – vedle Pavla Zimy z vítězného týmu Seznam.cz například generální ředitel společnosti Ford Jan Laube, Tomáš Braverman z Heureka.cz, Václav Štrupl z Bonami.cz nebo Martin Kasa z Pilulka.cz. Trofej pro nejlepšího střelce si odnesl Jiří Viták ze společnosti SIKO, nejlepším brankářem byl vyhlášen Lukáš Židek z oXy Online, který v průběhu turnaje nepustil za svá záda jediný gól.

Celkové pořadí turnaje:

 1. Seznam.cz
 2. SIKO
 3. Ford
 4. DPD
 5. s31.cz
 6. Skrz.cz
 7. AITOM
 8. ACOMWARE
 9. Pilulka.cz
 10. ZOOT
 11. DámeJídlo.cz
 12. Kytary.cz
 13. oXy Online
 14. Heureka.cz
 15. Webmium
 16. Bonami + Slevomat
 17. Twisto.cz
 18. Zásilkovna  

O projektu Eshopista.cz

Eshopista je otevřenou diskusní platformu, která přináší praktické zkušenosti internetových podnikatelů. Díky konceptu moderované diskuse 1 na 1 nabídne unikátní pohled na úspěšné i neúspěšné příběhy diskutujících, které doposud nebyly veřejně prezentovány. Posluchač díky tomu získá nejen inspiraci pro vlastní podnikání, ale především konkrétní poznatky o fungování české e-commerce.

 • 120 minut moderované diskuse 1 na 1
 • Jeden známý eshopista a jedno hlavní velké téma + vaše dotazy
 • Přibližujeme velké příběhy – sledujte videa, rozhovory a články
 • Networking mezi leadery e-shopů a partnery projektu

Partneři projektu

Organizátorem projektu je konzultační společnost ACOMWARE, hlavními partnery Asociace pro elektronickou komerci a nákupní rádce Heureka.cz. Dalšími partnery projektu jsou společnosti Ford, Komerční banka, Cígler software, DPD, Skrz.cz, OnlinePeople, Twisto, Programia, Zásilkovna, oXy Online, Shopsys, VIVnetworks, Monkey Data, VS Hosting.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Mezi naše klienty patří významní hráči na trhu – e-shopy i retailisté: Tescoma, Astratex.cz, Yves Rocher, Expert ČR, Oxalis.cz, VašeČočky, Conrad Electronic, Kytary.cz a další. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 45 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

Rubikon PR

Patricie Petruccová

tel: +420 775 929 191

email: patricie.petruccova@rubikonpr.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*