Sandra Arbesová
vede obchod v Acomware

Obchodní oddělení konzultační společnosti pro e-commerce Acomware vede od začátku července Sandra Arbesová. Jejím úkolem je posílit obchodní tým a nabídnout klientům nové služby v portfoliu společnosti. 

Sandra má za úkol nejen posílit svůj tým, ale také nabídnout našim zákazníkům naše nové služby. „

 

David Vurma, CEO

 

Sandra Arbesová přichází do Acomware z agentury Wunderman Praha, kde pracovala jako Senior Digital Account Manager. Zkušenosti s marketingem sbírala 13 let na straně klienta, na volné noze a také při vedení vlastní agentury. Na pozici Head of Sales nahrazuje Martinu Kubalíkovou. 

 

Acomware se za poslední dobu významně proměnil a umí vedle konzultací či výkonnostního marketingu pomoci také s budováním značky nebo kreativou. Tuto konkurenční výhodu chceme směrem k stávajícím i potenciálním zákazníkům více komunikovat,“ vysvětluje David Vurma, CEO společnosti.

 


Kontakt pro média

Kamil Gric

kamil.gric@acomware.cz

+420 737 289 527


O společnosti Acomware

Acomware je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Od roku 2002 pomáhá firmám, aby v jeho prostředí dosahovaly co nejlepších výsledků. Zvyšuje prodeje, buduje nové značky nebo zlepšuje péči o zákazníky. Služby společnosti využívají obchodní řetězce, e-shopy i výrobní firmy.

Česká e-commerce scéna je pro Acomware domovem, který se snaží aktivně rozvíjet a kultivovat. Podílí se na vývoji a implementaci nových nástrojů a technologií, školí odborníky i nadšence. Na webu www.acomware.cz publikuje unikátní výzkumy a studie. Je pořadatelem konferencí Performance 2020, Emailing 2020 a cyklu diskuzí Eshopista

 

cs_CZCZ