Praha a EU: Investujeme do Vaší budoucnosti

Společnost Acomware, s.r.o. v minulosti získala dotaci na školení zaměstnanců „Vzděláváním zaměstnanců ke zvýšení konkurenceschopnosti společnosti ACOMWARE“ v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita.

 

logo EU dotace​Na jaře roku 2009 se naše společnost začala ucházet o dotaci v rámci Operačního programu Praha – Adaptabilita (OPPA), který vyhlásil Magistrát hlavního města Prahy pod záštitou Evropské unie (resp. Evropského sociálního fondu).

Operační program měl pomoci:

  • Zvýšit konkurenceschopnost firem
  • Zvýšit kvalifikaci zaměstnanců a zajistit jejich lepší pozici na trhu práce

Naše žádost o dotaci s názvem „Vzděláváním zaměstnanců ke zvýšení konkurenceschopnosti společnosti ACOMWARE“ (číslo projektu: CZ.2.17/1.1.00/32708), kterou jsme chtěli upevnit vysoký profesionální standard našich služeb, se líbila a v prosinci 2009 byla schválena. Po podepsání grantové smlouvy jsme připravili výběrové řízení na dodavatele, který zajistil komplexní školení v nejrůznějších oblastech.

A v čem jsme se proškolili?

  • Obchodní či manažerské dovednosti
  • Školení v oblasti IT
  • Time management
  • Týmová spolupráce
  • Vnitrofiremní komunikace

Vzdělávání probíhalo v průběhu celého roku 2010 a částečně také v roce 2011, bylo hrazeno z prostředků EU a Evropského sociálního fondu.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*