PLA - reklamy s produktovými informacemi

Chcete se dostat před konkurenci, ale nevíte jak? Využíváte již PLA na Google? Nebo je chcete správně nastavit a zoptimalizovat? Naši specialisté se o to postarají!

PLA (product listing ads – reklamy s produktovými informacemi) jsou na poli internetového marketingu necelý rok. Díky tomu je v tomto marketingovém kanálu menší konkurence než například v klasických PPC kampaních a jejich správné zavedení a následná efektivní optimalizace může být velkou konkurenční výhodou

Nezaspěte dobu!

Reklamy s produktovými informacemi fungují na českém trhu od března 2013. Jejich implementace a následná optimalizace není snadná, tuto relativní novinku tak stále nevyužívají všechny tuzemské e-shopy. Velice málo je pak využívá na maximum - neumí je totiž správně optimalizovat. V případě správné implementace tak můžete získat konkurenční výhodu - možná se Vám ještě dnes podaří najít segment, kde bude jen jeden inzerent.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Screen výsledků vyhledávání Google - PLA se zobrazují vpravo

Co je potřeba pro zobrazování PLA?

Pro úspěšné spuštění kampaní je potřeba mít účet Google Merchants (Nákupy Google) a XML feed se zbožím, který musí splňovat všechny podmínky Google - podstatně se liší od XML feedů pro české zbožové porovnávače.
 

Kde se reklamy zobrazují?

Reklamy s produktovými informacemi se zobrazují vpravo od výsledků vyhledávání na místě prvních tří inzerátů Google AdWords. Velkou výhodou těchto reklam je, že kromě obrázku (který přitahuje pozornost) se zobrazí i cena. Pokud máte cenu nižší než konkurence, můžete na Váš e-shop přivést více potenciálních zákazníků.

 

Rozšiřte svůj záběr

Vaše reklamy s produktovými informacemi se mohou zobrazovat současně s Vašimi inzeráty Google AdWords. Pokud se zobrazujete i ve výsledcích přirozeného vyhledávání, může se Váš odkaz zobrazit ve výsledcích vyhledávání až třikrát. Výrazně tak zvyšujete šanci, že si uživatel vybere ve výsledcích vyhledávání právě jeden z odkazů na Váš e-shop.
 

Kontaktujte nás

Zanechte nám na sebe kontakt, spojíme se s Vámi a společně s našimi specialisty navhrneme řešení na míru právě Vám. Kampaně Vám nejen spustíme, ale dokážeme je také efektivně optimalizovat.

 

náhled webu tipa.eu

E-shopu tipa.eu jsme zavedli PLA kampaně jako jednomu z prvních v oboru

400+ zákazníků ročně
A každému se věnujeme naplno!

Spokojení klienti

.

.
.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*