Náš spíkr na panelu

Jan Svoboda Business Development
Honza je zakladatelem společnosti NetDirect. V ACOMWARE se věnuje především e-commerce partnerům a strategicky dohlíží na interní projekty.

Panel E-commerce 2014: Konkurence v českém onlinu

Jaké e-shopy jsou na tom nejhůře - ty malé, specializované, velcí hráči na trhu nebo středně velké e-shopy? Dochází ke konsolidaci počtu e-shopů? A jak to vypadá v segmentu potravin?

 

 

Podívejte se také na další videa z panelové diskuse - na prezentaci průzkumu Jak se vidí e-shopy v roce 2014 a jak e-shopy investují do skladových zásob a logistiky.

Spíkři panelové diskuse

 

Tomáš Braverman

Heureka.cz

Šéf nejsilnějšího českého cenového porovnavače dříve působil jako výkonný ředitel operací firmy Internet Retail na Slovensku a v Polsku.

Jan Vetyška

APEK

Od roku 2006 je výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci. Stará se o rozvoj české e-commerce a zajímají ho online marketingové trendy. Dříve pracoval ve společnostech Internet Info a Economia Online.

Největší tuzemský srovnávač zboží, udávající směr české e-commerce. Člen nadnárodního uskupení Allegro Group.

Sdružení 313 firem, podnikatelů a odborníků v e-commerce. Byla založena v r. 1998 jako nezávislá organizace podporující rozvoj elektronického obchodu v ČR.

Miroslav Černý

TESCO

Marketingový manažer TESCO Stores ČR, ve společnosti působí 7 let. Dříve pracoval pro Vitanu, Nestlé či telefonního operátora Oscar (později Vodafone).

Jan Penkala

ACOMWARE

Honza je ředitelem společnosti ACOMWARE, ve které působí již více jak 7 let. Má na starosti službu inteligentní e-mailing a také rozvíjí odborné znalosti ve společnosti a určuje strategii pro e-shopy i retailery na poli e-commerce. 

TESCO patří mezi největší maloobchodní prodejce na českém trhu. Poměrně nedávno spustilo také první internetový obchod s potravinami v České republice.

Konzultační společnost orientující se na oblast e-commerce. Zaměřuje se především na e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní emailing

Josef Mech

SportObchod.cz

Od roku 2002 působí ve SportObchod.cz, druhým rokem pak jak sám uvádí jako principál (Managing Partner). Vystudoval ekonomickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně.

Filip Černý

Kytary.cz

Dříve působil např. ve společnosti Ogilvy, nyní již sedmým rokem pracuje jako marketingový manažer největšího českého e-prodejce hudebních nástrojů Kytary.cz.

Jeden z největších e-shopů se sportovním vybavením na poli české e-commerce, dvojnásobný vítěz soutěže nejlepších e-shopů ShopRoku.

Největší český e-shop s hudebními nástroji - na poli e-commerce působí již od roku 2000. Denně ho navštíví přes 10 000 unikátních zákazníků.

Moderátor panelu

​Jan Svoboda

ACOMWARE

Honza Svoboda je dřívějším zakladatelem a ředitelem společnosti NetDirect s.r.o., která se za jeho působení stala nejvýznamnějším středoevropským výrobcem e-shopů. Následně působil ve funkci jednatele ve společnosti Allegro Group CZ, s.r.o. V současné době působí v ACOMWARE jako Manager pro e-commerce partnery.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*