Ondřej Klega

Business Development

Role v ACOMWARE

Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

Vzdělání a certifikáty

Zkušenosti v e-commerce sbíral již při studiu na Podnikohospodářské fakultě VŠE, kterou absolvoval diplomovou prací zaměřené na hodnocení strategie internetových obchodů.

Veřejná vystoupení

Přednáší na konferencích o problematice e-commerce (Media Forum 2016, Retail in Detail, E-commerce forum), participuje na přednáškách pro studenty marketingu na Vysoké škole ekonomické a také na workshopech pro členy APEK.

Nejčastěji přednáší o tématech Customer Experience a Omnichannel.

Případové studie

S klientem Pepe-Jeans-Store.cz dosáhhl zvýšení návštěvnosti, růstu počet objednávek i podporu kamenných poboček - přečtěte si naši případovou studii.  Můžete se také podívat na studii Retail 2016, na které se Ondřej participoval.

Zájmy

Mezi Ondrovy zájmy patří freestyle frisbee, cestování a rodina.

 

 

Ondřej také participoval na našem spotřebitelském výzkumu z roku 2016

Spotřebitelský výzkum 2016
 

Moje znalosti

Zvyšování obchodní výkonnosti Zvyšování návštěvnosti Marketingová konzultace

Pro koho momentálně pracuji

Přečtěte si mé příspěvky

Jdi na více prezentací

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*