Ocenění v soutěži IMC Czech Awards: Máme 2 stříbra

Ze soutěže IMC Czech Awards jsme si odnesli dvě stříbrná ocenění a opravdu nás to hodně potěšilo.

Za Acomware jsme získali stříbro v kategorii Přímá B2B a B2C komunikace za kampaně pro Astratex. Naším cílem bylo posunout kampaně mimo obvyklou sféru, proto jsme v nich oslovili zákazníky Astratexu, kteří nakoupili poprvé, ale i ty již delší čas neaktivní, k nimž jsme začali opět hledat cestu.

„Kampaně jsme realizovali pomocí top CDP platformy Bloomreach Engagement / Exponea. Chytrá kombinace zajímavých online kanálů jako SMS či e-mailing, nápad vrátit se ke klasickým papírovým dopisům, zapojení jemné kreativy, která byla ušita každému zákazníkovi na míru, a to vše automatizované v této top platformě – to byl onen recept, který se vyplatil a přinesl zajímavé byznys výsledky,“ prozrazuje Ivona Ševčíková, Head of Customer Retention & Experience v Acomware.

Bodovala i naše kreativní agentura Blueglue

V IMC Czech Awards uspěla i naše kreativní agentura Blueglue, která získala stříbro v kategorii Budování značky za kampaň pro Spokojenypes.cz.

Koncept kampaně Až vyrostu vznikl na základě patálií, které zažívají majitelé psů. Kampaň vychází z toho, že každé štěně provádí spoustu „lotrovin“, které mohou odkazovat na jeho vysněné „povolání“.
Cílem kampaně bylo zvýšení povědomí o značce na českém trhu mezi majiteli čtyřnohých mazlíčků. Kampaň běžela v televizi, na sociálních sítích, YouTube, CLV v metru a na strategických místech hl. města Prahy s odkazem na edukativní landing page azvyrostu.cz popisující jednotlivá psí plemena dle profesí s doporučeným výběrem sortimentu z e-shopu.

Do samotné přípravy kampaně se na základě výzvy organicky zapojili i zákazníci a fanoušci na sociálních sítích. Sdíleli své zkušenosti, co jejich chlupáči provedli doma, když tam byli sami.

„Kromě toho, že jsme získali velkou spoustu pozitivního feedbacku i od lidí, kteří nejsou zákazníky nebo neznali produkt/značku, kampaň přinesla i velké nárůsty hledanosti, zvýšení konverzního poměru a výrazné zvýšení počtu objednávek,“ uvádí Head of Blueglue Pavel Paradýs.

Poděkování za tato ocenění patří nejen klientům za důvěru či porotcům, ale hlavně všem našim kolegům, kteří na kampaních pracovali.

cs_CZCZ