Novým vedoucím konzultantů ACOMWARE je Marek Říha, marketing řídí Jindřich Jíra

Marek Říha Kristína Kasalová Jindřich Jíra

 

Novým vedoucím týmu konzultantů se stal v průběhu léta Marek Říha, který se na tuto pozici přesouvá z role vedoucího kreativy a obsahu. Marek před příchodem do ACOMWARE spoluzaložil v roce 2007 komunikační agenturu Insidea, kde byl výkonným a kreativním ředitelem. Jako vedoucí konzultantů bude mít mimo jiné na starosti další rozvoj znalostí svého týmu v oblasti e-commerce a budování značek.

Jednou z prvních posil do Markova týmu konzultantů je Kristína Kasalová, která v roli Senior E-commerce Consultant připravuje integrované kampaně a řešení pro klienty. Předchozí zkušenosti sbírala ve výkonnostní agentuře NMPi ve Velké Británii.

Roli marketingového ředitele po Ondřeji Klegovi nově zastává Jindřich Jíra, který do jara letošního roku řídil marketingové oddělení Netmail a dále působil jako nezávislý marketingový konzultant. Jindra se na nové pozici zaměří na přípravu nového komunikačního konceptu firmy a dále na spuštění nové webové prezentace.

Dosavadní marketingový ředitel Ondřej Klega se bude ve firmě nadále věnovat oblasti business development a rozvoji vztahů s obchodními partnery a klienty ACOMWARE.
 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 15 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 75 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Tomáš Perman

tel. +420 733 738 810

e-mail: tomas.perman@relativepr.cz

 

cs_CZCZ