Na projektu se podílejí

Magdaléna Divišová Business Development
Magda má na starosti projekt Eshopista a zároveň působí jako CEO Online People.

Multikanálový prodej a zásilkový obchod má svou konferenci

ACOMWARE je partnerem konference Multichannel 2012, Marketing & Sales zaměřenou na multikanálový prodej. Náš zástupce se představí také mezi řečníky. Přednášet bude také například Tomáš Čupr.

Za ACOMWARE na konferenci 25.10. vystoupí Magdaléna Divišová s tématem Nové přístupy v akvizici zákazníků: synergie offline/online, remarketing, efektivní emailing. Konference, s podtitulem: Nové cesty v oslovení zákazníka aneb marketing, sales, e-commerce, zásilkový obchod a multikanálový přístup efektivně, přivítá řadu dalších zajímavých řečníků.

  • Tomáš Čupr - CEO Slevomatu,
  • David Seibert - výkonný ředitel Teta Drogerie,
  • Pavlína Hajnová - CEO Centers Data,
  • Štěpánka Vílová - ředitelka Fashion Days

Další řečníky a jejich témata můžete vidět na www.multichannel.cz.


 

Konference je určena marketérům, šéfům značek, lidem z obchodu, managementu a podnikatelům obecně. Konferenci pořádá asociace ADMAZ & agentura Dark Side a.s.

Termín: 25. 10. 2012 v 9:00 (registrace od 8:30)
Místo: Dorint Hotel Don Giovanni Praha, Vinohradská 157-a
Naši klienti: Základní cena 4900 Kč bez DPH, ale našim klientům nabízíme zvýhodněnou cenu 3900 Kč. Stačí zadat heslo „ACOMWARE“ do kolonky při registraci "slevový kód" a budete mít zvýhodněnou cenu 3900 Kč.


 

Registrujte se na www.multichannel.cz.

program multichannel 2012

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*