Ptali se za Vás

Magdaléna Divišová Business Development
Magda má na starosti projekt Eshopista a zároveň působí jako CEO Online People.

Jan Fencík Performance Advertising Strategist
Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

Míting s úspěšným e-shopistou Vlastou Vávrů

Zkušenosti a postřehy, o které se podělil, jsou o to cennější, že není zástupcem agentury, ani samozvaný internetový geek, ale e-shopař, který svůj internetový business dovedl od nejistého začátku až k dnešním 20.000 objednávkám měsíčně. A otevírání jednoho trhu za druhým nasvědčuje, že s růstem spíše právě začíná. To všechno bez podpory investorů nebo zahraničních partnerů.

Přečtěte si skvělý rozhovor s Vlastou Vávrů, který vznikl právě po tomto mítingu.

 

Vlasta Vávrů byl pod palbou otázek - setkání se protáhlo až do večerních hodin.

Akci zakončil příjemný networking a individuální debaty.


Ohlasy z meetingu

"Dovolím si na začátek předeslat, že kvůli meetingu s Vlastou Vávrů jsem s mým kolegou cestovali přes celou republiku. Tím, že jsme investovali celý den našeho času, očekávání byla veliká. Od prosté zvědavosti nad celým jeho podnikatelským příběhem, až po konkrétní fakta, čísla. Nejvíc mne zaujalo jeho naprosto geniální analytické myšlení. Máte pocit, že tvoříte business logicky a systematicky, a najednou v konfrontaci s jeho postojem zjistíte, že spousta podniktelských atributů jsou vám naprostou neznámou a co je nejhorší, že jste o nich nikdy ani neuvažoval! A najednou začnete...a vidíte ten silný potenciál skoro ve všem, co děláte. Tímto děkuji společnosti Acomware za zprostředkovaný kickoff našeho businessu a zejména bych chtěla poděkovat za milou atmosféru a nenucenou prezentaci vaší společnosti, což pokládám v dnešní době za obzvlášť profesionální." 

 

Gabriela Lyčková, bagzoom.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*